ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«СКІЛЬКИ Ж ІЩЕ ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ, ЩОБ ПОБОРОТИ БІДНІСТЬ?..»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, жителька с. Ігнатпіль Овруцького району Л. І. Антонюк поскаржилася на те, що не отримала обіцяної індексації до пенсії. "Я пенсіонерка з 1999 року, - повідомила Людмила Іванівна, - і прошу допомогти мені отримати індексацію до пенсії за 2015-2016 роки, яку обіцяв президент України П. Порошенко. Адже у березні мені виплатили пенсію без жодних добавок і перерахунків. А стаж у мене 49 років 9 місяців та 26 днів. Скільки ж іще треба працювати, щоб, як казав Порошенко, побороти бідність?".
За цим листом - криком душі пенсіонерки Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ДОБАВЛЯЮТЬ ДО ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКА!..»

А житель м. Овруча А. І. Бойко - ліквідатор аварії на ЧАЕС поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на платіжки за газ з "добавкою" по відношенню до показників лічильника. "К тому же указывают, - написав Анатолій Іванович, - какие-то коэффициенты и говорят, что это решение НКРЭКП (они зарабатывают по 150 тысяч в месяц), и этого им разве мало?! Один чиновник говорит, что украинцы много едят, а другой, высокопоставленный, что много газа употребляют, и поэтому мы бедные. А мне лично добавили последний раз к пенсии аж... сто гривен, хотя стаж работы у меня больше 50 лет. Прошу Вас помочь!".
За листом Анатолія Івановича В. М. Яцкевич направив запити керівництву ПАТ "Житомиргаз" та Пенсійного фонду.

«НЕ МОЖУ ДОБИТИСЯ ВІДПОВІДІ!..»

"Шановний Володимире Михайловичу, - звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича житомирянка К. В. Умінська. - Я знаю, що Ви допомагаєте і таким пенсіонерам, як я. Я все своє життя важко працювала на будівництвах країни, і зараз моя праця "високо оцінена" державою. Невже за свою таку працю я заслуговую копійчану пенсію?! Звертаюся до Вас як до людини, яка розуміє наші біди, і прошу Вашої допомоги у розв'язанні моєї проблеми. Я не можу добитися відповіді на свої запити у пенсійній службі".
За зверненням Катерини Василівни Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ДО НАС НЕ ПРИСЛУХАЮТЬСЯ!..»

А ось житель с. Рихальське Ємільчинського району В. Р. Гонгало звернувся до редакції видань газети "Эхо" зі скаргою на недоліки, на його думку, в місцевій школі. "Неодноразово батьки зверталися до органів правопорядку, - повідомив Віктор Рафаїлович, - з проханням вжити відповідних заходів. Але на наші прохання реагування не було. Чекаємо на допомогу".
За цим листом шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до управління освіти Житомирської облдержадміністрації.

«ОДНОМУ СИНОВІ ДОБАВИЛИ ДО ПЕНСІЇ, ІНШОМУ НІ!»

Звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича і 62-річна жителька селища Довбиш Т. В. Хмілєвська, яка проживає з двома синами-інвалідами. "Я дізналася, що тим, у кого мінімальна пенсія, буде відповідна доплата. Але цю доплату отримав тільки один син, а ось інший, Анатолій Анатолійович Хмілєвський (1987 р.н.), ні. Дуже прошу Вас допомогти. Дякую за те, що заступаєтеся за бідних людей! Бажаю всім у редакції улюбленої газети "Эхо" здоров'я, щастя, добробуту, успіхів! З повагою Тетяна Василівна".
За цим листом Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ОТВЕТИЛИ, ЧТО ЗА КАЧЕСТВО НЕ ОТВЕЧАЮТ!..»

"Уважаемый Владимир Михайлович! Обращаюсь к Вам за советом и помощью насчет потребления газа. В последние годы я начал замечать, что качество газа стало плохое. Сейчас мой чайник из нержавеющей стали емкостью 2 л закипает за 20-25 минут, а раньше закипал за 5-6 мин. А вода в котле нагревается до 30оС, даже помыться нельзя, а раньше до 50оС нагревалась. При этом расход газа увеличился, увеличилась и оплата. Обращался к газовщикам, ответ один - за качество газа мы не отвечаем. Помогите, пожалуйста, для всех нас решить этот вопрос! А. И. Зирюкин, г. Житомир".
За листом Олександра Івановича був направлений запит до ПАТ "Житомиргаз".

«ЖИВЕМО СЕРЕД ПОЛЯ - НІ МЕДПУНКТУ, НІ МАГАЗИНУ!»

А ось четверо жителів ст. Новоград-Волинський-2 звернулися до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з проханням допомогти їм вирішити житлове питання. "Шановний Володимире Михайловичу! - написали вони. - У 2012 році тут розформували військову частину. Але й досі не маємо ні ордерів на квартири, ні приватизації. Живемо серед поля - ні медпункту, ні магазину. Живемо у цьому будинку 40 років, а як помремо, наші діти не матимуть на це житло права. Вважаємо, що порушені наші конституційні права. Сподіваємося на Вашу допомогу!".
За даним зверненням Володимир Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 244 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира