ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ОТАК ДЛЯ НАС РЕФОРМУВАЛИ!..»

Звернувшись і від інших хворих людей свого містечка до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, житель смт Довбиш Баранівського району В. П. Кострицький, який страждає від діабету, поскаржився на те, що після того, як перейшли на електронні рецепти, вони безкоштовно отримати дуже необхідні для них ліки вже не в змозі. "До нового року ми за простими рецептами їх отримували, - повідомив Володимир Павлович, - а тепер ні ми, ні гіпертоніки безкоштовно не отримуємо. Нам кажуть, щось у них там не налагоджено. Радять поїхати по ліки до обласного центру. Дуже "гарна" порада, хіба це безктоштовно, якщо на поїздку я маю витратити ті ж кошти? Допоможіть, будь ласка, розібратися!".
За цим зверненням Володимир Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

ВТРУТИЛАСЯ ПРОКУРАТУРА

А коростенка К. С. Стригуль звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з приводу неправомірних, на її погляд, дій посадових осіб теплового господарства. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича керівник Коростенської місцевої прокуратури А. Мамкута, "дане питання зараз розглядається Коростенською міською радою. Про результати розгляду буде повідомлено".

«ПОМИЛКА ЗРОБИЛА МОЇ ДОКУМЕНТИ НЕДІЙСНИМИ»

А ось житель с. Жеребки Чуднівського району В. Я. Сидорчук звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з листом - криком душі. "Шановний Володимире Михайловичу! - написав Володимир Якович. - Дуже Вас прошу допомогти мені відновити мій перший і справжній ідентифікаційний номер, копію якого надсилаю. Адже всі документи і на будинок, і на отримані паї, оформлені за цим кодом. Та у 2015 році мені через помилку працівника Чуднівської податкової адміністрації був записаний новий номер. І з того моменту в мене почалося кошмарне життя. Прошу Вас допомогти виправити помилку, адже мені, 82-річному пенсіонеру, довести нічого не вдається. Адже названі та інші документи тепер недійсні. Дуже Вас прошу, допоможіть!".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до обласного управління податкової адміністрації.

«СКАЗАЛИ, ЩО У МЕНЕ, ПЕНСІОНЕРА, ВЕЛИКІ ДОХОДИ!..»

А житель смт Хорошів М. І. Ільченко поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що йому була різко зменшена сума коштів на субсидію. "А дрова коштують дорого, - написав Михайло Іванович. - А ще ж потрібні гроші на ліки, хоч розірвися!.. На своє ж звернення з цього приводу до відповідного управління отримав несподівану відповідь, мовляв, мене очікують великі доходи. Та які можуть бути доходи з пенсії? Допоможіть!".
За даним листом В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«А ЗАРАЗ Я НІКОМУ НЕ ПОТРІБЕН?»

А житомирянин ліквідатор аварії на ЧАЕС, інвалід 2-ї групи М. В. Кравчук поскаржився на те, що його "відфутболюють" у зубопротезній поліклініці, незважаючи на те, що він має право на безкоштовне протезування зубів. "Багато людей мені довелося вивезти з того "атомного пекла", - написав Микола Васильович, - а як став калікою, то вже нікому не потрібен!..".
За листом "чорнобильця" шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської міської ради.

«ЧИ ВХОДИТЬ МОЯ ОФІЦІЙНА ПРАЦЯ ЗА КОРДОНОМ У ЗАГАЛЬНИЙ СТАЖ?»

А пенсіонерка з с. Зеремля Баранівського району Л. О. Гавриловська цікавиться, чи входить праця на заводі в Польщі до її загального стажу в Україні, якщо вона там працювала офіційно і має всі про це необхідні документи. "І чи маю я право на перерахунок своєї пенсії?".
Відповідь про це ви отримаєте з головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області.

«МОЮ ПЕНСІЮ НАРАХОВАНО НЕПРАВИЛЬНО!»

А ось житомирянин В. Є. Григоров звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з приводу того, що його пенсія була, на його погляд, неправильно нарахована і тому вона, мовляв, постійно неправильно також перераховується. "Прошу Вашої допомоги, Володимире Михайловичу, - написав Володимир Єгорович, - щоб мені зробили перевірку перерахунків пенсії за всі періоди!".
За цим зверненням В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області.

«ЗМЕНШИЛИ МІЙ КОЕФІЦІЄНТ!..»

До Головного управління Пенсійного фонду в Житомирській області шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит і за зверненням жителя м. Радомишля І. Н. Кравченка, трудовий стаж якого 57 років. "Але, шановний Володимире Михайловичу, повідомив наш читач, - моя пенсія вийшла невеликою, бо мені чомусь знизили відповідний коефіцієнт удвічі - з 1,35 до 0,56. Підтвердив це і незалежний перерахунок. Прошу Вас допомогти відновити справедливість!".

«ВІДМОВИЛА, І ВІН ПОЧАВ МЕНІ МСТИТИСЯ!..»

А ось 82-річна жителька с. Селець Черняхівського району З. Т. Веснова поскаржилася на те, що після того, як вона не дозволила одному з односельців випасати свого коня на її території, він почав їй мститися.
За цим зверненням направлено запит до Головного управління поліції у Житомирській області.

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 160 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира