ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«НЕГАЙНЕ ВИКОНАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ШІСТЬ РОКІВ!..»

На своєму прикладі житель смт Першотравенськ Овруцького району П. Ф. Толкач добре зрозумів, що найгірший боржник з усіх боржників - це держава. Навіть якщо й наказує їй розрахуватися сам суд! "Ось уже 6 років, - написав, звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича Петро Федорович, - я не можу отримати заборгованість по заробітній платі від ПАТ "Овруцький ГКЗ "Кварцит". Господарський суд Житомирської області визнав дане товариство банкротом. А Овруцький районний суд виніс рішення стягнути на мою користь заборговану заробітну плату в сумі 10816 грн 33 коп. та середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні в сумі 10553 грн 64 коп. При цьому суд, постанова якого давно вже набрала чинності, вказав, що рішення в частині стягнення заробітної плати підлягає негайному виконанню! Золоті слова, та, мабуть, не про нас, а про можновладців. Тому віз і нині там. Дуже прошу Вас, шановний Володимире Михайловичу, допомогти. Надаю копії відповідних рішень".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НАРУШИЛИ ДОГОВОР И СДЕЛАЛИ ДОЛЖНИЦЕЙ!..»

А жителька м. Новограда-Волинського Г. М. Давидова звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з таким листом - криком душі: "Уважаемый Владимир Михайлович! ПП "Теплогазсервис Житомир" обязалось установить мой счетчик за месяц, как свидетельствует соответствующий договор. Но установку задержали и написали потом заплатить за это время столько кубов, сколько я трачу за два года! Но куда я только не обращалась, меня отфутболивали к следующей инстанции. И вообще "нарисовали" большущий долг. Предоставляю Вам копии соответствующих документов. Будьте добры, разберитесь, пожалуйста! С уважением Г. М. Давыдова, г. Новоград-Волынский".
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до керівництва "Житомиргазу".

«ЯК НАМ НАРАХОВАНА ПЕНСІЯ»

А жительки смт Довбиш Баранівського району Т. В. Хмілевська та житомирянка К. В. Умінська звернулися до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича з приводу нарахування їм пенсій. Як повідомила на запит В. М. Яцкевича заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області С. М. Антонюк, "розмір пенсії кожної особи є індивідуальним і залежить від набутого страхового стажу та отримуваної заробітної плати, а також доплат, підвищень та надбавок до пенсії, право на встановлення яких підтверджено відповідними документами.
Під час обчислення пенсії для кожного пенсіонера визначається індивідуальний коефіцієнт страхового стажу (залежно від кількості відпрацьованих місяців) та коефіцієнт заробітку, який обчислюється шляхом ділення фактичної заробітної плати застрахованої особи на величину середньої заробітної плати в Україні за відповідний період у розрізі за кожен місяць.
Пенсії заявниць обчислені за документами про стаж і заробітну плату, наявними в пенсійній справі відповідно до вимог чинного законодавства. Відповіді заявницям надано".


Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 174 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира