ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ЯК НАМ ДОЇХАТИ ДО ЛІКАРЯ, АПТЕКИ?..»

Звернувшись з листом - криком душі до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, жителька с. Давидки Народицького району Л. Т. Можевітіна поскаржилася на неналежне ставлення до потреб її односільчан. "Шановний Володимире Михайловичу! - написала заявниця. - Звертаюся до Вас від усіх жителів мого села, яке знаходиться на "околиці" області в 12 км від Білорусі. Два дні на тиждень заходив у наше село автобус за маршрутами "Житомир - Радча" та "Коростень - Радча". Але від 17.05.2019 р. незрозуміло з яких причин автобус відмінили. Ми скаржилися з цього приводу, та питання не вирішено й досі.
А як нам діставатися до райцентру? Медпункт зачинили, тож як зі всіма хворобами доїхати до сімейного лікаря, до аптеки, на ринок зрештою? Допоможіть нам, будь ласка, дуже просимо! До речі, в 2017 році Ви нам уже допомогли з іншого питання!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ ПОГОДЖУЮСЯ З ПРИЗНАЧЕНОЮ ПЕНСІЄЮ»

А жителька с. Грозино Коростенського району М. М. Петрук поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що після призначення наукової пенсії їй, на відміну від інших пенсіонерів, не добавили жодної копійки. "Тому я звертаюся до Вас, Володимире Михайловичу, і прошу допомогти мені в цій справі, адже з даною сумою моєї пенсії у 2461 грн 74 коп. я на даний час не погоджуюся. Пробачте, що турбую, але буду дуже вдячна за Вашу допомогу!".
За листом Марії Митрофанівни Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«НЕУЖЕЛИ СОЛДАТАМ-СРОЧНИКАМ НАДО ПЛАТИТЬ ЗА ДОМАШНЮЮ «КОММУНАЛКУ?»

А ось житель смт Озерне Житомирського району В. А. Савицький звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з наступним проханням. "Уважаемый Владимир Михайлович! Моя дочь с мужем работают на Новогуйвинском танкоремонтном заводе уже более 20 лет и проживают в заводском общежитии с двумя сыновьями. В июне сыновей призвали в армию на срочную службу. Они уже приняли присягу и служить им 1,5 года. Но так как они прописаны в заводском общежитии вместе с родителями, то родителей вынуждают платить за коммунальные услуги и за детей-солдат. Но они же во время службы пользоваться коммунальными услугами не будут? Уверен, что в подобных условиях оказались скорее всего и другие родители, дети которых также служат в Вооруженных силах Украины! Очень прошу через нашу уважаемую и любимую газету осветить законность этого вопроса! С уважением В. Савицкий".
За листом дідуся онуків-воїнів Володимир Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«БАЖАНО ПОЛІКУВАТИСЯ В ДЕНИШАХ»

А житомирянка, інвалід 1-ї групи Р. О. Солодчук звернулася до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича з проханням посприяти їй пройти лікування в лікувально-оздоровчому санаторії "Дениші".
За зверненням Раїси Олександрівни Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту населення та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«ДОПОМОЖІТЬ ПОВЕРНУТИ ПЕНСІЮ!»

"Шановний Володимире Михайловичу! Мені 79 років, я за професією вчитель із 43-річним стажем. І ось через 27 років після того, як я почала отримувати пенсію, мені повідомили, що неправильно нарахували її у бік збільшення, що перед виборами президента мені підвищили пенсію до 4495 грн. Виходить, що я сама собі нарахувала пенсію, перерахувала її, а вони в стороні. І зменшили мою пенсію до 2740 грн. Але мало того, що зменшили пенсію, то я ще, мовляв, повинна сплатити ті гроші, які отримувала за ці роки ніби зайві (?!). Глумляться над старими людьми, де справедливість? Допоможіть, будь ласка, повернути мою чорнобильську пенсію! З повагою  М. Г. Полтавець, смт Ємільчине".
За листом Марії Григорівни шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«ПРИПИСАЛИ МЕНІ НЕІСНУЮЧИЙ БОРГ!..»

А ось 78-річна жителька смт Мар'янівка Баранівського району Т. В. Гановська поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Михайловичу Яцкевичу на те, що до неї раптом приїхали працівники газової служби, звинуватили, що в неї борг 1071 грн, і відключили газ. "Незрозуміло, звідки він взявся, - написала Тамара Володимирівна, - адже я кожного місяця сплачую за газ згідно з показниками лічильника. Всі квитанції у мене є, їх, до речі, перевіряли відповідні перевіряючі, коли я поскаржилася на те, що "нагорає" газу, скажімо, 5 куб. м, а по квитанції приходило 27,46 куб. м. По лічильнику у мене все заплачено! Не розумію, для чого тоді лічильник? Дуже прошу Вас розібратися в цій ситуації!".
За даним листом В. М. Яцкевич направив запит керівництву газового господарства.

«ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ!»

А ось житель м. Овруча, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії В. І. Слизький за допомогою газети "Эхо" змусив електроенергетиків розібратися з переплатою ним за електроенергію, яку йому недораховували. "У мене субсидія, - повідомив в редакцію видань газети "Эхо" Володимир Іванович, - і я економлю використання електричної енергії. Тому у мене є постійно переплата. Але побачивши, що цю переплату не враховують мені повністю, я за порадою редакції, яка взяла дане питання під свій контроль, поскаржився відповідному керівнику, передбачаючи навіть те, що деякі спеціалісти РЕМу за рахунок моєї переплати та можливої переплати інших субсидіантів перекривають якісь свої втрати. Можливо, навіть таке відбувається і в межах України. Та, звичайно, не хочеться в це вірити. Але на мою заяву надійшла нещодавно відповідь про те, що залишок переплати є вже на моєму рахунку. Дякую за це редакції видань газети "Эхо" та начальнику Овруцького РЕМу І. І. Возняку!

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 106 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира