ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«БЕЗ РАДІО ГЛУХО, ЯК У ДОМОВИНІ!..»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича з листом - криком душі, житель смт Черняхів Ю. Л. Петренко поскаржився на те, що вже тривалий час не працює їхня радіоточка, а радіо вся сім'я слухає все життя. Як зауважив з прикрістю по телефону Юрій Леонідович, без радіо "глухо, як у домовині".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит керівництву "Укртелекому" в Житомирській області.

«ЗАПИСАЛИ ЛЮДЕЙ ТА Й ПОЇХАЛИ СОБІ...»

А жителька зі ст. Білокоровичі Олевського району
К. Д. Ярмак від імені усіх місцевих жителів поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на ганебне ставлення до них. "Закрили медпункт, - повідомила Катерина Дмитрівна, - і залишили нас без медичної допомоги. Хоча, коли їм потрібно було закріпити людей за сімейними лікарями, то приїхали, привезли із собою комп'ютер, переписали усіх та й поїхали з тим комп'ютером назад".
За даним зверненням Володимир Яцкевич направив запит до управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації.

«А ТЕПЕР ЗМУШУЮТЬ ПРИДБАТИ ЛІЧИЛЬНИК!..»
А ось житель м. Коростеня, інвалід 1-ї групи, потерпілий від наслідків аварії на ЧАЕС 1-ї категорії (читач просив прізвище не називати), поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" на те, що його газовий лічильник взяли на перевірку, та не повертають і змушують придбати новий.
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит керівництву "Житомиргазу".

«НЕ ДОБАВИЛИ НІ КОПІЙКИ!..»

Жителька с. Ліщин Житомирського району Т. К. Яценко поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" на те, що їй не добавили до її невеликої пенсії ні копійки.
З подібною скаргою звернувся і житель Радомишля
Ф. Й. Ракович.
За листами цих пенсіонерів Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«УРОЧИСТО ВІТАЛИ, ТА КЛЮЧІ ВІД ХАТИ ТАК І НЕ ВРУЧИЛИ!..»

"По-перше, шановний Володимире Михайловичу, щиро дякую Вам від усіх жителів нашого села за те, що Ви допомогли відновити рейс маршрутки «Малин - Житомир» через Іршанськ!
Дуже прошу Вас також допомогти і моїй онучці-сироті Анні Володимирівні Ожинській у вирішенні проблеми з придбанням належного їй житла. Районна рада вже надала на це дозвіл. Тож сироту викликали до райдержадміністрації, привітали з тим, що їй виділили житло, навіть повідомили про це у місцевій газеті. Нам і сільській раді сподобався запропонований будинок у с. Жабок. Ми були там, прибрали і почали чекати, коли вручать ключі. Але отримала сирота, пробачте, дулю, бо не сподобався, виявляється, будинок обласній раді. Дуже Вас прошу, допоможіть вирішити це питання. З повагою та надією Г. О. Романенко,
с. Іванівка Малинського району".
За листом Галини Романенко шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит керівництву Житомирської обласної ради.

«КОЛИ НАМ ПОВЕРНУТЬ ЗАОЩАДЖЕНЕ?»

А ось житель с. Раковичі Радомишльського району
М. Г. Буданов поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Яцкевичу на те, що вже тривалий час не може отримати кошти на поховання своєї дружини з її "радянського" рахунку в "Ощадбанку".
За даним зверненням
В. М. Яцкевич направив запит до філіалу "Ощадбанку" в Житомирській області.

ЛЕДВЕ РОЗШУКАЛА СУБСИДІЙНІ КОШТИ

Неходяча житомирянка-пенсіонерка В. Д. Юркова поскаржилася шеф-редактору видань газети "Эхо" на те, що кошти її субсидії раптом були переведені на банківський рахунок. "Пенсію продовжує доставляти поштарка, - повідомила Валентина Дмитрівна, - а гроші по субсидії я ледве розшукала і тепер не знаю, як їх отримати. Допоможіть, будь-ласка, отримувати всі належні мені кошти разом".
За цим зверненням В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

А ЧЕРГА ВСЕ НЕ НАСТАЄ

А 80-річна житомирянка, інвалід 1-ї групи В. М. Ніколаєнко поскаржилася на те, що вже три роки стоїть у місцевому соцзабезі на черзі на лікування в лікувально-оздоровчому санаторії "Дениші". І та черга не наближається. "Дуже прошу Вас, шановний Володимире Михайловичу, посприяти у тому, щоб я нарешті змогла там підлікуватися, бо у цьому є велика необхідність!" - попросила Валентина Миколаївна.
За даним зверненням
В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ РІШЕННЯ СУДУ»

А ось коростенка, інвалід 2-ї групи О. М. Нагорна, звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо", поскаржилася на те, що не виконується рішення Коростенського міськрайсуду щодо стягнення з батька їхньої доньки заборгованості по аліментах, загальна сума вже становить 101015 гривень.
За зверненням Олени Михайлівни Володимир Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ДОПОМОЖІТЬ ЇМ ОТРИМАТИ ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗАБОРГОВАНІСТЬ»

"Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до  В. М. Яцкевича жителька
с. Клочки Народицького району Н. М. Божук. - У мене в сусідах 73-річне подружжя «чорнобильців» М. Г. та М. Г. Корнієнки, які не можуть отримати чорнобильську заборгованість, хоча їхні односельці її вже отримали. Допоможіть, будь ласка, цим одиноким людям!".
За зверненням Ніни Миколаївни Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

Огляд підготував
І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 66 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира