ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ –ВІДПОВІДАЄМО

«ЧОРНОБИЛЕЦЬ» ЗАЛИШИЛАСЯ БЕЗ ЖИТЛА

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, жителька с. Топорище Хорошівського району Н. І. Кушнірова поскаржилася на те, що, як переселенка з Чорнобильської зони, вона після смерті матері залишилася без житла та із зарплатою всього у 1200 гривень, якої не вистачає на життя та оплату зйомного житла.
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

ПРОКУРОРОМ НАДАНІ ВІДПОВІДНІ ВКАЗІВКИ

А жителька м. Коростеня, інвалід 1-ї групи по зору Є. П. Ходаківська поскаржилася на те, що затягується розслідування кримінального провадження за фактом викрадення її майна. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича перший заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури І. Гнідий, "досудове розслідування у даному кримінальному провадженні проводиться слідчим СВ Коростенського ВП ГУНП у Житомирській області, якому процесуальним прокурором після додаткового вивчення провадження були дані письмові вказівки. На даний час досудове слідство триває".

ЗВЕРНУВСЯ ЗА ВИРІШЕННЯМ ОДРАЗУ ДВОХ ПРОБЛЕМ

А ось житель с. Барвинівка Новоград-Волинського району П. Д. Клопотовський звернувся до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Яцкевича одразу з двох питань. "Шановний Володимире Михайловичу, я близько 20 років перебував у громадянському шлюбі, вів домашнє господарство, забезпечував побут та догляд за тещею, яка декілька останніх років була лежачою, адже моя громадянська дружина сама інвалід 2-ї групи. Практично я займався господарством, щоб була можливість забезпечити нас усіх всім необхідним. Та після смерті тещі до нас почав вчащати її рідний онук. До того ми з ним були у гарних стосунках, а тут він почав мене ображати та виганяти з будинку. Він незаконно, я вважаю, заволодів коровою, бичком, двома кабанами та конем... При цьому частину господарства реалізував, чим завдав нам значної матеріальної шкоди. Допоможіть розібратися, на що я маю право за законом".
За цим питанням В. М. Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.
"Друга проблема. Мені вже чотири роки лише обіцяють виплатити кошти за земельні паї. Я дуже хочу знову створити нове, вже своє господарство та насамперед придбати хату. Сподіваюся на Вашу допомогу!".
З даного питання Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

«НАГРІВ»НА УСТАНОВЦІ ВІКОН

Ласі до легких грошей не втомлюються вигадувати нові способи шахрайства. До редакції видань газети "Эхо" звернулася житомирянка В. Д. Шміголь, яка розповіла про те, як стала жертвою шахраїв. "Я вирішила осучаснити свою оселю пластиковими вікнами, - повідомила Валентина Деонісівна. - Тому звернулася за оголошенням до фірми, яка й надавала, як було сказано, таку послугу. Але після того, як був складений договір та заплачені кошти, керівник фірми з грішми кудись подівся!..".
Як встановила поліція, "фірма" зібрала зі своїх клієнтів кошти, після чого її керівник, який був жителем Одеської області, з тими коштами зник. Між іншим, ця "фірма" розташовувалася в центрі м. Житомира у невеличкому орендованому приміщенні, а всю "роботу" виконували директор та працівниця, яка справлялася з обов'язками секретаря та бухгалтера. З кожного клієнта брали обов'язкову 80% передплату. А одного дня всі клієнти отримали листи, в яких йшлося про несподівані "форс-мажорні" обставини, через які виконання послуг переносилося на невизначений термін. До речі, в договорі про "форс-мажорні" обставини дійсно йшлося, просто треба було всім читати його уважно.
Була порушена кримінальна справа, а слідчим суддею Богунського районного суду м. Житомира винесена ухвала, якою він надав дозвіл на затримання підозрюваного. Як повідомив заявниці (ще у 2017 році) заступник керівника Житомирської місцевої прокуратури В. Горпинич, "у разі встановлення місцезнаходження підозрюваного досудове розслідування в кримінальному провадженні буде відновлено відповідною постановою, копію якої ви невідкладно отримаєте".
За зверненням Валентини Деонісівни шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич направив запит до Житомирської місцевої прокуратури.

ПО ПИТАННЯХ СУБСИДІЇ

А житель с. Потаповичі Овруцького району В. П. Москвін звернувся з питань субсидії. За цим зверненням шеф-редактор видань газети "Эхо" В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціального захисту та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

Підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 143 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира