ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«ВИКОНАВЧА СЛУЖБА НЕ ПЕРЕРАХОВУЄ ДУЖЕ ПОТРІБНІ НАМ КОШТИ!..»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича з листом - криком душі жителька с. Йосипівка Малинського району Людмила Голубенко. - В першу чергу хочу подякувати Вам за відгук на мій попередній лист. Дуже вдячна Вам за те, що Ви зрозуміли мій біль та відчай. Дай Вам Боже здоров’я за Вашу доброту!
Може, щось зрушить з місця і цього разу. В мого 13-річного сина підозрювали тяжку хворобу і, на жаль, це підтвердилося  - потрібно оперувати (копії медвисновків висилаю). Операцій буде декілька. І сума за них для нас просто космічна - 100 тисяч гривень. Про те, скільки ще грошей знадобиться на лікування сина після операцій, також думаємо з жахом. Хоч накладай на себе руки... А в цей час рідний батько Юрія, мій колишній 42-річний чоловік, заборгував по аліментах майже 95 тис. грн. Я змушена стоячи на колінах просити допомоги у небайдужих людей та у волонтерських організацій, а виконавча служба не перераховує ті гроші. До речі, цей горе-батько міг би піти за контрактом в армію - і дітям допоміг би, і державі. Щиро Вам дякую за те, що можу через поважну газету «Эхо» вилити свій біль, що мене вислухали уважно!».
За листом Людмили Миколаївни Володимир Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ ВИПЛАТИТИ МЕНІ КОШТИ, У МЕНЕ ЇХ ВИРАХУВАЛИ!..»

А ось житомирянин, інвалід 3-ї групи І.  І. Венгловський (1937 р.н.) поскаржився до редакції видань газети «Эхо» на те, що обійшов декілька інстанцій, але так і не зміг вирішити свою проблему. У нього, за його словами, незаконно вирахували з пенсії 772 гривні, які, мовляв, виконавча служба, навпаки, мала йому повернути.
За зверненням Ігоря Івановича шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«НАМ НЕ СКАЗАЛИ, ЯК БУЛИ ВИТРАЧЕНІ КОШТИ!..»

А житель с. Бистрик Ружинського району П. П. Гудзь поскаржився шеф-редактору видань газети «Эхо» В. М. Яцкевичу на незадовільний стан у них дорожнього покриття, хоча на ремонт, як зазначає Павло Петрович, за чотири роки були виділені немалі кошти.
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до відповідного управління Житомирської облдержадміністрації.

«МОЖЕ, І ДЛЯ «АФГАНЦІВ» ЗМІНИ ПІДУТЬ НА КРАЩЕ!»

А ось житомирянка, дружина інваліда 1-ї групи війни В. В. Рабія («афганець») Алла Рабій поскаржилася до редакції видань газети «Эхо» на те, що такій категорії людей, як її чоловік, мало приділяється уваги. «Мій чоловік вже чимало років знаходиться на гемодіалізі і ніхто за ці роки не поцікавився його проблемами, - написала Алла Валентинівна. - Слава Богу, хоч для атовців є безкоштовне лікування, а ось на «афганців» дивляться  косо, хоча пільги прописані начебто для всіх. Дуже вдячна редакції «Эхо» за те, що вона принципово висвітлює питання про соціальний захист населення. Зараз усюди міняються керівники-чиновники, може, щось і вийде».
За цим листом шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

«СКАЗАЛИ БРАТИ ЗЕРНОМ!..»

А 73-річна жителька с. Великі Коровинці Чуднівського району Г. А. Шміра поскаржилася до редакції видань газети «Эхо» на те, що, оскільки вона бере за свій земельний пай гроші (за рік - 6700 грн), то це впливає на отримання субсидії. «У місцевому ж відділі субсидій, - повідомила по телефону Галина Антонівна, - мені лише порадили брати плату за пай зерном. Можу, звичайно, та що мені, неходячій, з ним робити? І чому такі невеликі по суті гроші за рік мають вплив на субсидію, а ось зерно ні, незрозуміло!.. Допоможіть, будь ласка, розібратися!».
За цим зверненням шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«СПЛАЧУЄТЬСЯ НАВІТЬ ШТРАФ»

А ось житомиряни Й. С. Власлюковський та О. В. Марченко зверталися до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича стосовно відсутності послуги проводового радіомовлення. Як, зокрема, повідомив на запит
В. М. Яцкевича представник ПАТ «Укртелеком» за довіреністю І. В. Гайдук, «за наявною обліковою інформацією ПАТ «Укртелеком», радіоточка 116050 не працювала з 13.06 до 21.06.2019 р., а радіоточка 119282 не працювала з 25.05 до 13.06.2019 р. через пошкодження лінійно-кабельних споруд. За час відсутності проводового радіомовлення абонентна плата за послугу не нараховується. Крім того, Товариство сплачує штраф у розмірі 25% добової абонентної плати за кожну добу перевищення
5-денного терміну усунення пошкодження, але не більше, ніж за три місяці. Також інформуємо, що штраф сплачується шляхом заліку вартості телекомунікаційних послуг на підставі звернення абонента про проведення заліку».

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 136 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира