ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

ПРОКУРАТУРА НАДАЛА ВКАЗІВКИ

До шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича звернулася житомирянка, інвалід 1-ї групи В. М. Ніколаєнко, яка з сумом повідомила про те, що, поки вона знаходилася на стаціонарному лікуванні, її квартиру обікрали. "Було відкрито кримінальне провадження, але слідчий місяцями тягне розслідування, - поскаржилася Валентина Миколаївна. - Між іншим, я в поліцію повідомила про те, кого підозрюю".
Як повідомив на запит В. М. Яцкевича перший заступник керівника Житомирської місцевої прокуратури В. Толочко, "наразі досудове розслідування триває. З метою його активізації прокурором у порядку ст. 36 КПК України надано слідчому вказівки, які на даний час перебувають на виконанні в слідчому відділі Житомирського ВП ГУНП у Житомирській області. Про подальший хід досудового розслідування заявницю відділ поліції повідомить".

ПОСКАРЖИВСЯ НА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЦЯ

А житомирянин, інвалід війни 2-ї групи В. С. Токар поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" на бездіяльність, на його думку, одного з державних виконавців Богунського відділу Державної виконавчої служби м. Житомира. "Шановний Володимире Михайловичу, не виконується рішення Богунського районного суду про стягнення на мою користь заборгованих мені коштів. На мою скаргу керівництво даного відділу щодо бездіяльності виконавця не відреагувало та не повідомило про хід виконання судового рішення".
За цим зверненням В. М. Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

ВСТУПИЛИСЯ ЗА СВОГО СОЦПРАЦІВНИКА

"Шановний Володимире Михайловичу! - написала шеф-редактору видань газети "Эхо" жителька с. Симони Н. Н. Денисюк. - Перш за все дякую Вам за те, що піклувалися за моїм проханням про те, аби не закрили в нашому селі фельдшерський пункт. Допоможіть, будь ласка, і нашому соціальному працівнику, яка працює в селі на 0,75 ставки, адже в селі є одинокі немічні люди,  яким за законом потрібна поміч соцпрацівника. Оформляє вона також нам і собі субсидії. Так ось, цього року ми всі отримали субсидії, а їй чомусь не дали, хоча вона теж одинока вдова і має на це право. Дуже просимо Вас у цьому розібратися, бо в неї дуже мала зарплата. Всього найкращого Вам і колективу нашої улюбленої газети "Эхо"!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної та сімейної політики.

«ВИПЛАЧУВАЛИ РАЗОМ З ПЕНСІЄЮ»

А ось житомирянка - пенсіонерка В. Д. Юркова, звернувшись до шеф-редактора, попросила розібратися щодо виплати їй травневої субсидії грошима. Як повідомив на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики Ю. Прокопець, "за інформацією управління соціального захисту населення Корольовського району Житомирської міської ради заявниці вже призначена житлова субсидія. За відповідним положенням виплата коштів субсидії була проведена через банк разом з пенсією".
Побільше б таких приємних повідомлень.

«ОЧЕНЬ ЖДЕМ ОБЕЩАННЫХ ИЗМЕНЕНИЙ!»

"Уважаемый шеф-редактор изданий газеты "Эхо" Владимир Михайлович Яцкевич! - написав до редакції ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС 2-ї категорії В. І. Слизький з м. Овруча. - Во-первых, благодарю Вас за помощь в решении вопроса о невыплате мне и моим коллегам положенной компенсации за чистое питание. Об этом срочно было опубликовано в нашей самой лучшей газете "Эхо". Если бы власть так, как Вы, реагировала на проблемы и нужды украинского народа, ей бы цены не было!
Теперь хочу рассказать о следующем. Пенсионерам, у которых пенсия не превышает 1700 грн и которые проживают в Чернобыльской зоне 3-й категории, к которой относится и моя жена, ежегодно для получения с 1 октября бесплатных лекарств переоформляют справки по новой. У жены, к сожалению, целый букет болезней, были две операции!.. На вопрос, зачем это делать, ведь все те же данные есть в вашей сети, в собесе ответили, что их базу данных изолировали и по этому вопросу, мол, обращайтесь к Президенту Украины и в Верховную Раду. Странно, а мы, простые граждане, очень надеялись и пока еще также очень надеемся, что "слуги народа" действительно сделают для нас нормальную жизнь!".
За даним зверненням Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської облдержадміністрації.

І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 209 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира