ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОЛІЦІЯ

Звернувшись до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Михайловича Яцкевича, житель Народицького району (просив його поки що не називати), зокрема поскаржився на те, що його переслідують і прослуховують телефони, а від прямих нападів його нещодавно захистили лише інші люди. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області О. О. Головаш, зараз даною ситуацією займається Головне управління національної поліції України в Житомирській області.

«ДЯКУЄМО, ЩО ВИ НЕ ЗАЛИШАЄТЕ НАШІ ПРОБЛЕМИ БЕЗ УВАГИ!»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича жителька с. Норинськ Овруцького району Т. А. Федотова. - По-перше, дуже дякую Вам за вирішення питання з безкоштовною путівкою для санаторного лікування мого брата - інваліда 2-ї групи. Ви чудова людина, яка не залишає проблеми громадян без уваги!
Дуже необхідне зараз ще Ваше сприяння задля того, щоб мій брат отримав скутер для інвалідів. Ми уже пройшли всі необхідні для цього комісії і маємо відповідний дозвіл. Адже боляче дивитися, що мій брат з його хворими ногами, крім двору, нічого не бачить. Завчасно вдячні Вам я та мій брат О. А. Хіміч».
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

ПОВІДОМЛЯТЬ «ЭХО» ТА ЗАЯВНИКА

А ось житель с. Бистрик Ружинського району П. П. Гудзь у зверненні до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича турбується про стан доріг та результати оренди става, який розташований в центрі села. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича голова ліквідаційної комісії управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської облдержадміністрації Г. Забродський, «автодорога С 062003 під’їзд до с. Бистрик (км 0 + 000 - км 2 + 200) належить до доріг загального користування місцевого значення та перебуває на балансі облдержадміністрації. У поточному році ремонтні роботи на даній автомобільній дорозі проводилися за рахунок органів місцевого самоврядування».
А на запит В. М. Яцкевича щодо розміру плати за оренду ставка в с. Бистрик за дорученням керівництва ОДА начальник управління екології та природних ресурсів О. Ревенко повідомила, що «через необхідність додаткового вивчення даного питання направлено відповідні запити до Ружинської райдержадміністрації та Бистрицької сільської ради. Про результати П. П. Гудзя та редакцію газети «Эхо» буде повідомлено».

«МЕНЕ ПОБИЛИ ТА ПОРАНИЛИ!..»

А житель с. Заріччя Ружинського району пенсіонер О. Г. Добровольський звернувся до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Яцкевича з листом - криком душі. «Шановний Володимире Михайловичу! Після затримання браконьєра, як нам з приятелем повідомили представники Житомирської рибінспекції, нас взяли в поняті під час складання протоколу, - написав Олександр Григорович. - Та через деякий час на мене було здійснено напад. Відкрито кримінальне провадження з приводу того, що мене побили та поранили зброєю. Але як розслідується воно, я не знаю. Допоможіть, бо мені надходять погрози, що застосують і кислоту!..».
За даним листом В. М. Яцкевич направив запит до керівництва Бердичівської місцевої прокуратури.

«МЕНІ НЕ ПЛАТЯТЬ ПЕНСІЮ»

А житель с. Замисловичі Олевського району М. П. Патюк поскаржився до редакції видань газети «Эхо» на те, що йому не платять пенсію. За зверненням Марка Панасовича шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«МЕНІ НЕ ПЕРЕРАХУВАЛИ СУБСИДІЮ!..»

«Шановний Володимире Михайловичу! - звернулася до шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича жителька с. Волиця Житомирського району Г. Ю. Михалюк. - Велике Вам спасибі за допомогу у вирішення моїх попередніх проблем! Допоможіть також розібратися, чому мені не була перерахована субсидія за травень та квітень на мою пенсійну картку».
За зверненням Галини Юріївни Володимир Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної і сімейної політики Житомирської облдержадміністрації».

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 85 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира