ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

«З МАКСИМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ НА МІНІМАЛЬНУ?»

«Шановний Володимире Михайловичу! Я шанувальниця газети «Эхо» вже два десятиліття. З її сторінок бачу, що Ви намагаєтеся багато зробити для ображених чиновниками людей. Тому і сама вирішила звернутися до Вас по допомогу! Я на пенсії з 2003 року і отримала на той час максимальну пенсію. Але в 2017 році моя пенсія раптом стала мінімальною. Чи це службова недбалість, чи так сталося «з легкої» руки нашої держави? Буду вдячна Вам за допомогу. Любов Прокопенко, с. Раковичі Радомишльського району».
За цим листом шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

ПОБУВ ГРОМАДЯНИНОМ КРАЇНИ ТИМЧАСОВО?

Житель с. Старосільці Коростишівського району М. М. Шевченко поскаржився шеф-редактору видань газети «Эхо» В. М. Яцкевичу на те, що через 17 років після отримання паспорта громадянина України у нього цей паспорт відібрали після того, як він досягнув 45-річного віку і попросив вклеїти в документ нове фото.
За даним зверненням Володимир Яцкевич направив запит до міграційної служби в Житомирській області.

«СИНА ЗРОБИЛИ СТРІЛОЧНИКОМ!..»

«Шановна редакціє! Мого сина Ярослава Мирончука призвали захищати Україну ще в 2014 році. А потім стався нещасний випадок - раптом загорілася машина технічної допомоги. Синові вдалося врятуватися, та на нього, стрілочника, поклали збитки. Прошу вашої допомоги. З повагою Б. А. Мирончук, с. Зосьня Олевського району».
За цим листом шеф-редактор видань газети «Эхо» Володимир Михайлович Яцкевич направив запит до Житомирської обласної прокуратури.

РАПТОМ СУБСИДІЇ ЗАБРАЛИ...

А житель смт Довбиш Баранівського району, інвалід 1-ї групи В. М. Клинецький поскаржився на те, що вони з дружиною весь час отримували субсидію, але раптом її відібрали. «Забрали з жовтня субсидію і в мого 81-річного діда С. П. Матяжа, який теж проживає в Довбиші за іншою адресою».
За цим зверненням шеф-редактор видань газети «Эхо» В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

НЕ ВИПЛАЧУЮТЬ ЗАРПЛАТУ

Жителька с. Садове Коростишівського району Л. Л. Зайченко поскаржилася шеф-редактору видань газети «Эхо» В. М. Яцкевичу на те, що її чоловіку не виплатили зарплату після того, як підприємство змінило назву.
За цим листом Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління національної поліції України в Житомирській області.

РОЗГЛЯДАЄ І УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ В ОБЛАСТІ

Звернувшись з листом - криком душі до шеф-редактора видань газети «Эхо» Володимира Яцкевича, житель с. Сташки Овруцького району М. П. Войнерович поскаржився на несправедливе, на його думку, звільнення. «Мав лише заохочення, - зазначив Михайло Петрович. - Жодних зауважень не було. Тож мене нечесно звільнили за прогул. Я ж завжди працював сумлінно!».
Як повідомив на запит В. М. Яцкевича заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури В. Маньковський, нині дане питання розглядає управління Держпраці в Житомирській області, яке і надасть про це відповідну інформацію.

«СУСІДИ ЗАЗІХНУЛИНА ЗЕМЛЮ!..»

А жителька с. Піски Житомирського району (просила не називати її) поскаржилася до редакції видань газети «Эхо» з приводу того, що «сусіди зазіхнули на частину її городу». За даним зверненням направлено запит до ГУНП в Житомирській області.

ВИРІШУЄ ВИКОНАВЧА СЛУЖБА

А ось жителька с. Велика Козара Романівського району А. Кобилянська зверталася з приводу того, що виконавча служба не в змозі примусити відповідача виконати повністю рішення суду. Як повідомила на запит шеф-редактора видань газети «Эхо» В. М. Яцкевича начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Житомирської області Л. Лук’янчук, дане питання зараз вирішує управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 178 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира