ЗАПИТУВАЛИ, СКАРЖИЛИСЬ -ВІДПОВІДАЄМО

 

«ДЕРЖАВА ЗБАГАТИЛА МЕНЕ АЖ НА... 6 ГРИВЕНЬ?»

Звернувшись до шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Михайловича Яцкевича, 83-річна жителька м. Бердичева Е. П. Лобачова із сумом повідомила про те, що через останнє підвищення пенсій її добробут збільшився аж на... 6 гривень!.. "Розберіться, будь ласка, чи не помилка це?" - написала заявниця.
За зверненням Ельзи Павлівни Володимир Яцкевич направив запит до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ РІШЕННЯ СУДУ!..

А житель с. Паволоч Попільнянського району учасник бойових дій, ветеран війни В. С. Прищепа поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" В. М. Яцкевичу на те, що йому не виплачують кошти за рішенням суду.
За листом Віктора Степановича Володимир Яцкевич направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

ІГНОРУЄТЬСЯ СУДОВЕ РІШЕННЯ

І за листом 64-річної жительки с. Старі Велідники Овруцького району Г. Г. Сьомак шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Михайлович Яцкевич також направив запит до Головного територіального управління юстиції в Житомирській області. Адже, як поскаржилася Галина Григорівна, вона не в змозі отримати чорнобильські кошти за чисте харчування за рішенням суду.

 

«НЕ ОТРИМУЮ ПІЛЬГУ ЯК ПОЧЕСНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ!..»

А ось житель м. Олевська, потерпілий від наслідків аварії на ЧАЕС 3-ї категорії, інвалід 3-ї групи В. А. Васильчук поскаржився шеф-редактору видань газети "Эхо" Володимиру Яцкевичу на те, що він не може скористатися пільгою як почесний донор України. "Я здав 53 донації крові, - написав Віктор Антонович, - і маю право на 50% знижку на ліки, безкоштовне зубопротезування та на санаторно-курортне лікування. Але "піклуються" про мене як донора лише відписками. Допоможіть!".
За цим листом В. М. Яцкевич направив запит до департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.

«ПРОШУ НАДАТИ СИНОВУ ПІЛЬГУ!»

До цієї ж державної установи звернувся із запитом шеф-редактор видань газети "Эхо" Володимир Яцкевич і за зверненням жительки с. Піщанка Житомирського району З. П. Капарчук, яка хоче користуватися пільгою за свого померлого сина-"афганця".

ЗАЙМАЄТЬСЯ КОРОСТЕНСЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

А житель с. Зольня Олевського району Б. О. Мирончук повідомив про те, що його сина призвали захищати Україну, та стався нещасний випадок. Синові вдалося врятуватися, але його зробили цапом-відбувайлом і поклали на нього збитки!.." - написав заявник. Як повідомила на запит шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича начальник відділу прокуратури Житомирської області Л. Лук'янчук, наразі даним питанням займається Коростенська місцева прокуратура.

ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОЛІЦІЯ

З листом - криком душі до шеф-редактора видань газети "Эхо" В. М. Яцкевича звернулася жителька с. Парипси М. К. Качинська, яка поскаржилася на те, що тривалий час намагається зареєструвати належну їй присадибну ділянку. Вона звинувачує також певних зацікавлених працівників у фальсифікації. Як повідомив на запит В. М. Яцкевича перший заступник керівника Коростишівської місцевої прокуратури С. Гордієнко, даним питанням займається зараз Попільнянське ВП Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області.

«ДОВЕЛОСЯ ЗАПЛАТИТИ ЗА ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ БОРГУ!..»

"Обурюють абсурдні правила в "Житомиргазі", - написав до редакції житомирянин Микола Юхимчук. - Я, зрозуміло, заплатив за прихід контролера, але найцікавіше те, що вартість довідки в 185 гривень про відсутність боргу (?!) вимагають тільки вони. Вважаю це свавіллям, розберіться, будь ласка!".
За цим зверненням направлений запит до прокуратури і керівництва "Житомиргазу".

«ВІД ДУШІ ВАС ВІТАЮ!»

"Шановний Володимире Михайловичу та колектив редакції видань газети "Эхо"! Прийміть мої новорічні побажання. Усіх вас з наступаючим чудовим святом! Нехай Новий рік принесе усім нам тільки радість та успіхи у всіх наших справах. І буде для всіх співробітників газети "Эхо" на чолі з Вами - шеф-редактором, не лише новим, а й щасливим новим роком! Нехай він принесе з собою щастя усім в Україні та самій Україні! І дарує усім тільки любов! А ось рік, який збігає, нехай забере з собою від нашої рідної України війну, усілякі негаразди та хвороби!
Будьте, шановні, здорові та щасливі! Багато років життя усім вам та нашій улюбленій газеті "Эхо", яка захищає нас і дає надію на краще! З повагою інвалід війни 1-ї групи Дмитро Семенович Гаврилюк,
с. Пилиповичі Новоград-Волинського району".

Огляд підготував І. КЛЬОНОВ

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 122 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2020. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира