Влада i час

«ЖИТОМИРЯНИНА СЕРГІЯ КОРШУНА ВРЯТУВАЛИ, Я РАДИЙ БАЧИТИ ЙОГО ЩАСЛИВИМ», - БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ

Чи змінюється життя, коли нібито шансів на порятунок немає, але трапляється неймовірне?

Кошти на операцію знаходять небайдужі меценати, а лікарі роблять дива. Як народний депутат Борислав Розенблат врятував людину та що змінилося для  житомирянина Сергія Коршуна за два місяці після операції, читайте у нашому матеріалі.

НАРДЕП ВОЛОДИМИР АРЕШОНКОВ ПРО СПІВПРАЦЮ З РЕСПУБЛІКОЮ БЄЛАРУСЬ

З 10 по 14 квітня в київському "Міжнародному виставковому центрі" відбувається виставка білоруських виробників "Made in Belarus"

- масштабний захід, покликаний представити українському бізнесу потенціал білоруської економіки. На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігоря Сокола мав честь бути в числі високих гостей заходу і народний депутат України Володимир Арешонков, між іншим - єдиний представник від Верховної Ради України.

ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ОТРИМАННЯ ЛЮДЬМИ ДОКУМЕНТІВ В ОМС, ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПЕРЕДАВ ЇМ 115 БФП «PANTUM»

Потреба людей Житомирщини у чисельних довідках, копіях документів, які видаються чи завіряються органами місцевого самоврядування (ОМС)

внаслідок обмежених, а нерідко і відсутніх технічних можливостей для цього у працівників сільських, селищних рад та старостинських округів – те, про що пожалілися своєму народному депутату України виборці 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу.

БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ПОДАРУВАВ ЖИТОМИРСЬКОМУ ОСББ «СОБОРНИЙ КВАРТАЛ» ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Два роки мешканці ОСББ "Соборний квартал" у Житомирі мріяли про новенький дитячий майданчик у своєму дворі, і нарешті їхня мрія збулася.

Місце для веселого та активного відпочинку дітлахів їм подарував "Фонд Родини Розенблат".

АГРАРНА КУЗНЯ КАДРІВ

Житомирський агротехнічний коледж належить до лідерів рейтингових вищих навчальних закладів України.

У ньому підготовлено не одне покоління фахівців, які зробили чималий внесок у розвиток народного господарства. Це справді аграрна кузня кадрів, яка постійно розвивається та вдосконалюється. Тут навчається до двох тисяч студентів з різних куточків області. Їх кількість лише зростає. У чому його привабливість та особливості, ми вирішили поцікавитися у директора коледжу, заслуженого працівника освіти України, доцента, кандидата економічних наук М. М. Тимошенка.

БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ВЛАШТУВАВ ПОЇЗДКУ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Цими днями учні ЗОШ №30 м. Житомира побували у Верховній Раді України.

Поїздку для 25-ти обдарованих школярів організував народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.
"Ми часто влаштовуємо такі екскурсії для маленьких житомирян. Стараємося повезти їх до Верховної Ради, коли йдуть пленарні засідання, щоб діти поспілкувалися з політиками, подивились, як насправді депутати працюють, а не з телевізорів.

ЗА МИНУЛИЙ РІК РОЗЕНБЛАТИ ВИТРАТИЛИ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ ЗАРОБЛЕНИХ КОШТІВ

За минулий рік родина Розенблатів заробила 12 мільйонів гривень, з них більше 5 мільйонів гривень витратила на благодійність.

Кошти витрачалися на допомогу військовим, багатодітним, людям з інвалідністю, одиноким пенсіонерам, талановитим школярам.

ЯКИМИ ПОБАЧИЛИ МІСТА ЧОРНОБИЛЬ, ПРИП’ЯТЬ ТА СЕЛО КОПАЧІ ЛІКВІДАТОРИ ЧЕРЕЗ МАЙЖЕ 32 РОКИ ПІСЛЯ АВАРІЇ НА ЧАЕС?

Останнього березневого дня поточного року ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС знову навідалися на об’єкти забороненої для вільного доступу

через забруднення радіонуклідами 30-кілометрової зони відчуження, де понад три десятиліття тому протистояли небезпечному невидимому ворогу – смертоносному «мирному» атому.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 143 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира