Влада i час

НАЗК ПРЕТЕНЗІЙ ДО ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО НЕ МАЄ!

Національне агентство з питань запобігання корупції, утворене в 2015 році на вимогу Європейського Союзу

відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію державної антикорупційної політики,

ВІТАЛІЙ ЖУРАВСЬКИЙ: В УКРАЇНІ ВІДБУВСЯ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЗАКОЛОТ ПІД ПРОВОДОМ ПОРОШЕНКА

Президент, згідно з Конституцією, є головою держави.

Він є гарантом національної безпеки нашої країни. Він також є гарантом прав, свобод людини і громадянина. Нині в Україні політична та економічна кризи, досі триває неоголошена війна. У таких умовах президент Володимир Зеленський зобов'язаний проявити по¬літичну волю, спираючись на результати виборів.

ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО НАЗАВЖДИ "ПРОПИСАВСЯ" В ОЗЕРНЕНСЬКИХ ДЖУРІВЦІВ РОЮ "НАЩАДКИ КОЗАКІВ"

Як і обіцяли засновники перехідного Кубку - представник Житомирщини у Верховній Раді України

від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський та його команда, після третього поспіль виграшу цього трофею юними спортсменами-патріотами рою "Нащадки козаків" Озерненнської гімназії він назавжди залишиться у них.

ЩАСЛИВА ДИТИНА – ЩАСЛИВА КРАЇНА!

1 червня 2019 року, з нагоди Дня захисту дітей, Озерненським будинком офіцерів організовано та проведено концертно-розважальний захід “Щаслива дитина – щаслива країна!”.

Насичена за змістом програма поєднала в собі конкурси: малюнку на асфальті, талантів, розважальний, спортивний, на спритність, для мам та для найменших гостей свята.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: «Я ГОЛОСУВАВ ПРОТИ ЗАКРИТИХ ПАРТІЙНИХ СПИСКІВ

І БУДУ РОБИТИ все від мене залежне, щоб їх не було!»

Двадцять другого травня на позачерговому пленарному засіданні Верховна Рада України не лише не підтримала зміну парламентського виборчого законодавства, а й відмовилася включити це питання до порядку денного.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ЗНОВУ ПРИЙШОВ НА ДОПОМОГУ БЕРЕЗІВСЬКОМУ ДНЗ «ВЕСЕЛКА»

Для підвищення результатів роботи під час навчально-виховних занять у дошкільному начальному закладі «Веселка»

що розташований у колишньому військовому містечку на території Березівської сільської ради, дуже не вистачало комп’ютерної техніки.

У ЗАРІЧАНАХ ВШАНУВАЛИ БАГАТОДІТНИХ МАТЕРІВ

П’ятнадцятого травня у Будинку культи с. Зарічани за ініціативи працівників Станишівської сільської ради в рамках свята Дня матері вшанували багатодітних матусь об’єднаної територіальної громади.

Щирими побажаннями святкового настрою, добра, довголіття, мирного неба, поваги та вдячності від дітей за безкорисну повсякчасну турботу, квітами та подарунками їх привітали станишівський сільський голова Юрій Матвійчук і представник народного депутата України Віктора Развадовського, депутат Житомирської районної ради Віктор Загладько.

У ЖИТОМИРІ ЗА ІНІЦІАТИВИ БОРИСЛАВА РОЗЕНБЛАТА ПОБУДУВАЛИ ІНКЛЮЗИВНИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

У Житомирі по вулиці Київській, 13 збудували унікальний спортивний інклюзивний майданчик.

Його відкриють уже найближчої суботи - 25 травня об 11.00. Майданчик побудований за кошти державної субвенції за ініціативи та сприяння народного депутата від Житомира Борислава Розенблата.

НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПОЛЕГШЕННЯ НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ УМОВ ПРАЦІ ЛИСТОНОШ

П’ятнадцятого травня чергових помічників - 20 велосипедів отримали у відповідь на звернення листоноші Житомирського району для полегшення своєї надзвичайно важливої соціальної праці. І знову завдяки своєму народному депутатові України Віктору Развадовському.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПЕРЕМОЖЦЯМ «ЛІЦЕЙНОГО ОЛІМПУ»: «НЕХАЙ ВАША ДОЛЯ БУДЕ ЧИСТОЮ І ВЕЛИЧНОЮ!»

Сімнадцятого травня в актовій залі комунального закладу "Житомирський ліцей-інтернат для обдарованих дітей" Житомирської обласної ради відбулося свято вшанування найкращих ліцеїстів-переможців і призерів Всеукраїнських предметних олімпіад ІІІ-IV етапів, конкурсів-захистів Малої академії наук України ІІ-ІІІ етапів та інтелектуальних турнірів "Ліцейний олімп".

БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: «Я ОБІЦЯЮ ВСЕБІЧНУ ПІДТРИМКУ, АБИ В ЖИТОМИРІ З’ЯВИВСЯ ПАМ’ЯТНИК ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ»

Тринадцятого травня народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з матерями загиблих на Сході військових.

Під час зустрічі обговорили проблеми, з якими стикаються сім'ї загиблих. Також він привітав матерів військових з Днем матері, який в Україні святкували 12 травня. Такі щорічні зустрічі вже стали традиційними, наголошує Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 154 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира