Влада i час

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: «ГОЛОСУВАТИ ЗА ТАКУ МЕДИЧНУ РЕФОРМУ АМОРАЛЬНО І АНТИКОНСТИТУЦІЙНО»

За сумною традицією, лише після кількох спроб, та ще й не без "кнопкодавства",

на чому наголосили самі народні депутати України під час пленарного засідання парламенту, Верховна Рада підтримала у першому читанні медичну реформу: за законопроект №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" у такий спосіб вдалося зібрати тільки 227 голосів.

БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ВЛАШТУВАВ ВИХОВАНЦЯМ УЧИЛИЩА-ІНТЕРНАТУ ПОЇЗДКУ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Вихованці Житомирського вищого професійного училища-інтернату побували у Верховній Раді України.

Поїздку для них організував народний депутат Борислав Розенблат. Політик наголошує, що вирішив запросити учнів інтернату в день пленарного засідання, аби вони на власні очі переконались, як працюють законотворці.

ЩОБ ДІЯТИ, ТРЕБА ВИВЧАТИ

Як складна соціально-економічна проблема, яка зачіпає корінні інтереси кожної родини, безробіття завжди було предметом уваги як самого суспільства, так і органів влади.

Щоправда, кожна зі сторін оцінює і сприймає її по-різному. Держава на різних етапах свого розвитку, зі зміною ситуації в економіці, намагалася знайти адекватні механізми регулювання на ринку праці, змінюючи й теоретичні підходи до вирішення проблеми.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 274 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира