Влада i час

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГОВИЙ КРЕДИТ НА БУДІВНИЦТВО ЧИ ПРИДБАННЯ ЖИТЛА В СЕЛІ?

Якщо ви мрієте побудувати будинок у селі чи придбати його або реконструювати той, що у вас є, але на це вкрай не вистачає грошей, можна скористатися державною програмою "Власний дім".

Це програма пільгового кредитування індивідуальних забудовників на селі на будівництво, придбання, реконструкцію (добудову) житла під 3% річних терміном до 30 років.

ПИСАТИ МОВОЮ ПРАВДИ, АЛЕ НЕ ВОРОЖНЕЧІ

Журналісти - учасники семінару-тренінгу "Ефективне висвітлення питань гендерної рівності у регіональних медіа"

що відбувся у Бучі під Києвом, три дні вивчали й обговорювали новітні методи висвітлення найболючіших тем сьогодення, які можуть впливати на формування громадської думки у суспільстві.

ВІЙНИ - НАЙБІЛЬШІ ТРАГЕДІЇ В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА

П’ятнадцятого лютого ми відзначаємо як День виведення військ з Афганістану.

Але ця війна назавжди з болем відгукуватиметься в серці нашого народу.
Двадцять п’ятого грудня 1979 року радянські війська були введені в Афганістан для надання допомоги місцевому населенню в захисті від банд.

БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: «СЕРГІЙ КОРШУН ТЕПЕР ВПЕВНЕНО ДИВИТЬСЯ У МАЙБУТНЄ»

Житомирянин Сергій Коршун працює в ТТУ понад 20 років.

Спочатку був водієм тролейбуса, потім поїхав добровольцем в АТО, а повернувшись після поранення, сісти за кермо вже не зміг, тому й став кондуктором тролейбуса. Нещодавно на роботі йому стало погано.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ЗВІТУЄ ПЕРЕД ВИБОРЦЯМИ ЗА ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ У 2017 РОЦІ

Відповідно до п.2 ст. 7 Закону України «Про статус народного депутата України» парламентарій Віктор Развадовський надав виборцям Чуднівського 67 виборчого округу письмовий звіт про свою депутатську діяльність у поточній каденції Верховної Ради за 2017 рік.

Баннер
Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 186 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2017. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира