ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗА КЛОПОТАННЯМ ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНУ ВЖЕ ВИДІЛЕНО

Про це 2 червня у день першої частини 11-ї позачергової сесії Житомирської районної ради

повідав керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу" (далі - ВЧНП) Василь Стах.

"Завдяки Віктору Развадовському ще 11 травня розпорядженням Кабміну Житомирському району на соціально-економічний розвиток було виділено один мільйон гривень. Це, як зауважив наш народний депутат України, лише перший транш - 20 відсотків від загальної суми, передбаченої для району на поточний рік внаслідок його зусиль. Як тільки вони надійдуть, щоб не гаяти дорогоцінний час, розпорядженням голови райдержадміністрації вони відразу будуть переспрямовані Новогуйвинській селищній (80 тис. на капітальний ремонт Будинку культури), Березівській (180 тис. на капітальний ремонт будівлі Черемошнянської школи), Садківській (100 тис. на будівництво спортивного комплексу "Юність"), Головенківській (80 тис. на будівництво клубу), Високопічській (80 тис. на ремонт покрівлі Будинку культури), Вертокиївській (80 тис. на ремонт клубу та бібліотеки), Левківській (80 тис. на вуличне освітлення), Глибочицькій (60 тис. на капітальний ремонт Глибочицької школи і 50 тис. на будівництво трубчатого колодязя для забезпечення водою Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів), Озерянківській (30 тис. на ремонт покрівлі адміністративної будівлі) та Тетерівській сільській раді (100 тис. на реконструкцію Тетерівського ДНЗ "Берізка" і 80 тис. грн на капітальний ремонт дороги у Денишах). Друга частина субвенції очікується в липні, а третя, заключна, - у вересні 2017 року", - сказав керівник фракції ВЧНП.
До слова, у 2016 році за клопотанням Віктора Развадовського Житомирському району було виділено 2 млн грн: близько 500 тис. на ремонт даху Сінгурівської школи, 400 тис. грн на зведення спортивного майданчика зі штучним покриттям у Станишівці, 263 тис. на ремонт покрівлі центрального корпусу Озерненської гімназії, майже 200 тис. на будівництво санвузлів у Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 150 тис. на ремонт Березинської ЗОШ І ступеня, 100 тис. на ремонт системи опалення Високопічської школи мистецтв тощо.

М. ВОДОГРАЙ


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 176 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира