ЖИТОМИРСЬКІ МІСЬКІ ЛІКАРНІ ОТРИМАЮТЬ НОВУ МЕДИЧНУ ТЕХНІКУ ВАРТІСТЮ 16 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Вже незабаром житомиряни зможуть отримувати якісніше медичне обслуговування.

А допоможе їм у цьому нова сучасна медична техніка, яка з'явиться у міських лікарнях Житомира. Адже до кінця цього року ці заклади отримають нове обладнання вартістю 16 мільйонів гривень. Ці кошти - субвенція з державного бюджету України, яку місто отримає за ініціативи народного депутата України Борислава Розенблата. Нещодавно він повідомив, що уряд затвердив допомогу розміром 6 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток Житомира. 12 липня Кабінет Міністрів України затвердив виділення ще 10 мільйонів гривень.
"Мені приємно повідомити, що за моїм поданням уряд черговий раз надав 10 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток нашого міста! Ці кошти, відповідно до нашої спільної стратегії з міською владою, підуть на переобладнання наших медичних закладів. Минулого року ми вже змінили приймальні відділення наших міських лікарень, а цього року нашим завданням є заміна більш складного обладнання. Це рентген-апарати, операційні прилади, оновлення пологового відділення та інша нова сучасна медтехніка", - зазначив Борислав Розенблат.
Марія Місюрова, начальник управління охорони здоров'я Житомирської міської ради, розповіла, що з 16 мільйонів гривень державної субвенції місто вже отримало 3,5 мільйона.
"Протидія онкологічним захворюванням та розвиток малоінвазивної хірургії - в пріоритеті. Цього року міські лікарні знову отримають необхідну медтехніку: три рентген-апарати, наркозно-дихальні апарати, відеоендоскопічну систему, електричний хірургічний пристрій, кардіомонітори, кольпоскопи, кардіографи. Наше місто потребує сучасної медтехніки, і невдовзі вона у нас буде", - зазначила Марія Місюрова.
"Розуміючи, що, за медичною реформою, наші міські лікарні стають автономними закладами, а сучасне обладнання вже десятиріччями не закуповувалося, вважаю це правильним рішенням! Я знаю, що більшість техніки у міських лікарнях просто морально застаріла. Звісно, в місті працюють багато досвідчених лікарів, як кажуть, "лікарів від Бога", але ж деяким рентгенівським діагностичним апаратам по 30 і більше років! Наскільки якісною може бути така діагностика? Тому, поки є можливість допомогти житомирянам у цій сфері, це треба робити. Адже життя і здоров'я людини - це найдорожче в світі!", - наголосив народний депутат України Борислав Розенблат.
Загалом цьогоріч за ініціативи Борислава Розенблата медзаклади Житомира отримають близько 20 мільйонів гривень субвенції. У 2016 році за сприяння народного депутата до бюджету Житомира спрямували 20 мільйонів гривень. З них 15 мільйонів витратили на закупівлю медичного обладнання для Центральної міської лікарні №1, Центральної міської лікарні №2 та Центральної міської дитячої лікарні.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 88 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира