КЛІТЧИН ВПЕРШЕ ЗА 95 РОКІВ ВІДСВЯТКУВАВ ДЕНЬ СЕЛА

Тридцятого липня своє 95-річчя Клітчин, що входить до Левківської територіальної громади та межує з містом Житомиром, вперше відсвяткував День села.

- Нашому населеному пункту, з історичної точки зору, небагато років. У ньому немає визначних споруд.

Але ми дуже любимо його за рівненькі чисті вулички, вишневі і яблуневі садки, цілющі криниці, родючі землі, працьовитих, добродушних та надійних людей. Хай не образиться на мене наш адміністративний центр Левків, якому я віддала найкращі 45 своїх років, але та земля мила, де мати народила, - сказала жителька Клітчина, педагог Левківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Галина Подорожня.
Привітати іменинників з такою подією прибуло багато шанованих людей. Серед них левківський сільський голова Олександр Окоча, депутати Житомирських районної та обласної рад Анатолій Давидов, Василь Козел, Василь Стах та Руслан Павлюк, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк.
Бурхливими оплесками у місцевому Будинку культури жителі та гості Клітчина зустріли щирі побажання мирного неба, добробуту в сім'ях, щасливого довгого віку, здійснення задумів та святкового настрою від свого народного депутата України, учасника бойових дій, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС Віктора Развадовського. А щоб посприяти в селі-імениннику саме такій атмосфері в цей день, парламентарій долучився посильною фінансовою допомогою до ініціативи Левківської сільської ради щодо організації для малечі безкоштовних ігрових атракціонів та розваг. Крім цього, поточного року завдяки Віктору Йосиповичу Левківська територіальна громада отримає на ремонт доріг 400 тис. грн, перші 80 тис. грн з яких уже мали надійти.
Радісно відреагували присутні на заході і на привітання та повідомлення представників команди Віктора Развадовського Василя Козела та Василя Стаха про те, що 4 серпня на сесії районної ради розглядатиметься питання про виділення з районного бюджету коштів на зведення у Клітчині сучасного дитячого ігрового майданчика, у тому числі 15 тис. грн за квотою їхньої фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу".
Зауваживши, що для нього День села є днем єднання людей, родинним святом, тому й прибув до Клітчина з дружиною, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк зобов'язався фінансово допомогти жителям Клітчина в естетичному оформленні сцени сільського клубу.
- Клітчин був, є і надалі буде рівноправним суб'єктом Левківської територіальної громади. Ми - Левківська сільська рада, виконком і я, як найнятий вами працівник, - завжди не тільки слухали ваші побажання, чули їх, а й позитивно реагували на них. Так вчинятимемо й надалі, щоб наш Клітчин (я не обмовився) продовжував розвиватися, - наголосив левківський сільський голова Олександр Окоча.
Яскравими вокальними та хореографічними виступами учасників святкування привітали місцеві артисти-аматори.

Богдана РОЗКВІТ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 97 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира