БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ - СЕРЕД ЛІДЕРІВ У РЕЙТИНГУ ДЕПУТАТІВ, ЯКІ НАЙАКТИВНІШЕ ГОЛОСУЮТЬ ЗА РЕФОРМАТОРСЬКІ ЗАКОНИ

Незалежна та незаангажована аналітична платформа VoxUkraine опублікувала рейтинг депутатів Верховної Ради VIII скликання

складеного на основі їхнього голосування за найважливіші реформаторські законопроекти протягом 5-ї сесії.
Відповідно до цього рейтингу, Борислав Розенблат посідає 15-те місце. Його загальний рейтинг - 34,85, найвищий показник 35,7.

"Загалом Борислав Розенблат та ще 10 народних депутатів отримали однакову кількість балів. Тож далі депутатів розмістили просто за алфавітом за прізвищами. Відповідно, через це Борислав Розенблат посів 15-місце, хоча всі 11 народних обранців розділили 6-те місце. Це гарний результат", - кажуть у прес-службі народного депутата.
Загалом аналітики VoxUkraine досліджували, як голосують понад 400 депутатів Верховної Ради України. Відповідно до цього аналізу, у рейтингу було 415 місць, деякі законотворці отримали мінусові показники.

Довідково

Індекс iMoРe - це індекс моніторингу реформ, який призначений давати комплексну оцінку зусиллям влади - уряду, парламенту, президенту, НБУ та ін. - щодо впровадження реформ. Індекс розраховується на основі регулярного опитування широкого кола експертів. Експерти оцінюють регуляторні акти (законопроекти, постанови та ін.), які вступили в дію або були прийняті з чіткою датою введення в дію.
На підставі індексу iMoРe ми розрахували рейтинг реформаторів серед народних депутатів, який показує, як кожен нардеп підтримував реформаторські закони. Наприклад, законопроект №3524 (зміни до Конституції України в частині правосуддя) отримав оцінку +5,5. Депутати, які проголосували "за", отримали +5,5 до свого рейтингу, всі інші - 0.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 63 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира