«ФОНД РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ» ПОДАРУВАВ ЖИТОМИРСЬКОМУ ОСББ НОВИЙ СПОРТИВНО-ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Маленькі мешканці ОСББ "Щаслива оселя", що на проспекті Незалежності у Житомирі

давно мріяли про сучасний ігровий майданчик поблизу свого будинку. "Фонд родини Розенблат" втілив цю мрію в реальність.

Тепер замість застарілих ігрових конструкцій у дворі стоїть сертифікований спортивно-ігровий майданчик, який вже полюбили дітлахи.
"Ми почули, що "Фонд родини Розенблат" дарує майданчики. Звернулися до них і дуже швидко отримали цей чудовий подарунок. Майданчик кольоровий, гарний, зручний. Всі дуже раді", - розповіла під час відкриття майданчика керуюча справами ОСББ "Щаслива оселя 29-а" Людмила Панченко.
На відкриття майданчика завітав і народний депутат України Борислав Розенблат.
"Ми обіцяли і будемо робити все, що в наших силах, щоб підтримувати розвиток ОСББ і дарувати людям задоволення. Для мешканців ОСББ "Щаслива оселя 29-а" фонд встановив дитячий майданчик. Я вважаю, що наступного року тут додатково потрібно встановити спортивний майданчик для того, щоб було місце для відпочинку не тільки для дітей, а й для дорослих", - відначив народний депутат Борислав Розенблат.
Нагадаємо, що "Фонд родини Розенблат" встановив у Житомирі більше 20 дитячих майданчиків і не збирається на цьому зупинятися.

За матеріалами zhitomir.info

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 57 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира