ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: Я НИЗЬКО КЛАНЯЮСЯ ЛЮДЯМ, ЯКІ УСЕ ЖИТТЯ ПРИСВЯТИЛИ ДІТЯМ

Здоров'я, благополуччя, гарного настрою, нових творчих досягнень та гордості за вихованців

з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля та Дня вчителя педагогам рідної Житомирщини побажав народний депутат України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський.

Загальновідомо, що увага до освітніх та виховних заходів з боку цього представника народу у єдиному законодавчому органі нашої країни є постійною та повсюдною - від встановлення уже добре знайомих спортивно-ігрових майданчиків (загальний лік яких давно перевищив три сотні), заміни віконних блоків, забезпечення їх комп'ютерною технікою, плазмовими телевізорами, мультимедійними проекторами, шкільними меблями (партами, шафами, стільчиками), холодильними та морозильними камерами тощо (причому, за благодійні позабюджетні кошти), до капітального ремонту приміщень загальноосвітніх та дошкільних начальних закладів.

Так, якщо у минулому році тільки в Житомирському районі біля 1 млн. 200 тис грн. було виділено на ремонт дахів Озерненської гімназії, Березинської початкової школи, Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та на облаштування внутрішніх санвузлів у Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, то у поточному 900тис. грн. на ремонт даху отримає Черемошненська школа, 300 тис. грн. на капітальний ремонт Глибочицька ЗОШ, 250 тис. грн. на забезпечення водою Гадзинська школа-сад і 500 тис. грн. на реконструкцію з розширенням Тетерівський ДНЗ "Берізка". Більша частина цих коштів уже виділена та освоюється.

З нагоди професійних свят цьогоріч окрім щирих вітань і побажань добра, квітів, матеріальної допомоги навчально-виховним закладам, народний обранець підготував освітянам ще й музичний дарунок - концертні виступи заслуженої артистки України та Польщі Анни Сингаєвської. Насолодилися пісенним святом педагоги Житомирського, Любарського, Романівського та Чуднівського районів.

За ініціативу, подаровану радість організацією заходу, примноження незабутніх приємних хвилювань від виконання вокалісткою пісень, відчуття щастя, на слова сердечної вдячності і Віктору Развадовському і Анні Сингаєвській житомирські педагоги не скупилися.

- Ми будемо довго згадувати такі зустрічі і хочеться, щоб вони були частіше - висловила побажання вчителька української мови і літератури Високопічської ЗОШ №1 Клавдія Яремчук.

- Це було велике свято - вчасно, гарно, розумно організоване, - вважає директор Коднянської школи Василь Максимчук, запевнивши при цьому, що вітає подібні ініціативи народного обранця.

- Я дуже щаслива, що побувала на такому заході, зустрілася після виходу на пенсію зі своїми працюючими колегами, поспілкувалася із ними, подивилася прекрасний концерт. Усіх працівників педагогічної ниви вітаю з професійним святом! А ще, дякую організаторам за його проведення, - наголосила Тетяна Свінцицька, у недалекому минулому вчитель математики Іванівської ЗОШ.

- Віктор Йосипович, на відміну від багатьох інших депутатів, не забуває про своїх виборців, зокрема, й працівників галузі освіти. Навіть перший шкільний автобус у районі для підвезення дітей до школи у Рудню-Городище з сусідніх сіл був придбаний парламентарем без залучення бюджетних коштів, - зауважила директор Руднє-Городищенського загальноосвітнього закладу Ольга Горбатюк.

- Я низько кланяюся цим людям, які усе життя присвятили дітям, віддавали їм свою любов, поспішали щодня на роботу, не очікуючи нічого за жертовну працю. З вдячністю за неї та за багаторічну довіру до мене вирішив урізноманітнити відзначення ними професійного свята. Дуже радий, що мені це вдалося, - зізнався Віктор Развадовський.

Назар ПРОМІНЬ


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 160 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира