БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ПЕРЕДАВ У ЛІКАРНІ БЕЗКОШТОВНИХ ЛІКІВ НА 800 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Народний депутат України від Житомира Борислав Розенблат вкотре передав безкоштовні ліки для пацієнтів лікарень міста та області.

Цього разу препаратів було на понад 800 тисяч гривень.

"Це майже 2700 упаковок препаратів "Лораксон" і "Лопракс". Ці антибіотики та антимікробні ліки отримали обласний онкодиспансер, військовий госпіталь, Центральна дитяча міська лікарня, Центральна міська лікарня №1 та Центральна міська лікарня №2, обласна клінічна лікарня
ім. О. Ф. Гербачевського. Препарати безкоштовні і будуть видаватися пацієнтам за призначенням лікарів", - розповів Борислав Розенблат.
Це стало можливим завдяки співпраці народного депутата з Благодійним фондом "Фармварта".
"За цей час ми передавали ліки для онкохворих, антибіотики, протизастудні засоби, препарати для дітей, для породіль та багато інших", - додає Борислав Розенблат.
"Маємо відгуки від житомирян, які їх отримували. Вони кажуть: добре, що такі препарати видаються безкоштовно, насправді це важливо. Адже з-поміж них більшість недешеві, а це дозволяє значно заощадити сімейний бюджет для багатьох пацієнтів цих лікарень", - зазначає Софія Павлова, помічник народного депутата України Борислава Розенблата.
Загалом за сприяння Борислава Розенблата житомирські лікарні отримали безкоштовних препаратів на 22 мільйони гривень.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 139 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира