«НЕХАЙ ВАМ ЗАВЖДИ БУДЕ КОГО ЗАХИЩАТИ І ЯКНАЙШВИДШЕ НАСТАНЕ ТОЙ ЧАС, КОЛИ НЕ БУДЕ ВІД КОГО!» - ПОБАЖАВ ДЕСАНТНИКАМ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

У поточному, 2017 році десантно-штурмові війська Збройних сил України (у минулому - повітряно-десантні, аеромобільні та високомобільні десантні війська)

вперше професійне свято відзначили 21 листопада - у День архистратига Божого Михаїла.

У зв'язку з цим представників елітних збройних формувань Української армії, мужніх та героїчних оборонців і визволителів рідної землі привітав учасник бойових дій, народний депутат України Віктор Развадовський.
Зауваживши на тому, що свято архангела Михаїла - небесного лицаря, який перемагає всі темні сили, вибрано не випадково Днем десантно-штурмових військ ЗСУ, народний обранець побажав іменинникам козацького здоров'я, достатку, сімейного затишку, родинного щастя, невичерпної енергії, радісного настрою, впевненості у собі, професійних успіхів та досягнень на благо народу, задля слави нашої рідної України.
"Нехай вам завжди буде кого захищати і якнайшвидше настане той час, коли не буде від кого!" - наголосив у зверненні до представників вітчизняних десантно-штурмових військ Віктор Развадовський.
Крім цього, у відповідь на звернення керівництва 199-го навчального центру для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації десантників парламентарій від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу подарував в/ч А2900 LED-телевізор Panasonic Viera TX-49LS500. Це далеко не перша і, як було сказано, не остання допомога депутата славним землякам - захисникам Батьківщини.
Цього ж дня LED-телевізори MYSTERY MTV-4330LT2 від Віктора Развадовського для повноцінного викладання та засвоєння навчального матеріалу отримали й учні перших класів Новогуйвинської та Озерненської гімназій Житомирського району.
"У класі мого сина багато дітей, чиї батьки, виконуючи військовий обов'язок, досі знаходяться чи перебували раніше у зоні АТО", - зазначила у зверненні до свого народного депутата від імені батьків школярів 1-В класу Озерненської гімназії дружина учасника АТО Ольга Маніло. - Для підвищення результативності навчального процесу, будь ласка, допоможіть нам з придбанням невеличкого плазмового телевізора".
Уже звично Віктор Развадовський відгукнувся посильною допомогою на потреби жителів рідної Житомирщини, за що щирі слова вдячності йому висловили і військові, і педагоги зазначених загальноосвітніх закладів, і учні, і їхні батьки.

Назар ПРОМІНЬ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 200 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира