МАЙЖЕ ДВОМСТАМ РЕЛІГІЙНИМ ГРОМАДАМ НА ОБІГРІВ ПРИМІЩЕНЬ ХРАМІВ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВИШУКАВ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

Хоча поточна зима для України і зокрема Житомирської області виявилася відносно теплою, та соціально-економічне становище переважної більшості наших співвітчизників надалі залишається незаздрісним.

Попри оптимістичні запевнення представників влади, значна кількість громадян України безрезультатно намагається знайти бодай хоч якусь роботу.

Особливо у сільській місцевості. Не кажучи вже про гідну її оплату та розмір пенсій.
Власне це джерело є чи не єдиним доходом не лише пересічної української сім'ї, а й релігійних громад. Адже пожертва на храм, купівля їх відвідувачами свічок, ікон, релігійної літератури та послуг напряму залежить від матеріального становища віруючих. А тут ще й, як виявилося, підвищення цін на газ, електричну енергію тощо триватиме.
Сумна реальність змусила представників різних релігійних конфесій звернутися до свого народного обранця за фінансовою допомогою на обігрів приміщень, у яких відбуваються богослужіння та інші релігійні заходи.
Усвідомлюючи важливість духовної потреби людей у спілкуванні з Богом, створення для цього належних умов, до яких надзвичайно чутливі діти та люди старшого віку з їхніми проблемами зі здоров'ям, народний депутат України Віктор Развадовський вишукав фінансову можливість допомогти 188 церквам та костелам у купівлі енергоносіїв. Низка релігійних громад Житомирщини таку посильну пожертву уже отримала від свого благородного земляка. Іншим вона надійде найближчим часом.

Зорян СВІТОГЛЯД

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 237 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира