ЗМІНИТИ ЖИТТЯ НА КРАЩЕ

А червону стрічку переріжемо!

Як ми вже повідомляли, 30 січня поточного року голова Житомирської ОДА І. Гундич разом з депутатами обласної ради, представниками ЗМІ здійснив робочу поїздку до Новоград-Волинського району та міста Новограда-Волинського.

Мета поїздки - ознайомитися зі станом будівельних робіт на об'єктах, включених до програми фінансування з державного фонду. Найперше губернатор області відвідав Центральну міську лікарню м. Новограда-Волинського, де, відповідно до вимог медичної реформи, запровадженої в Україні, заклали фундамент нового хірургічного корпусу. Виступаючи перед головою ОДА, депутатами обласної, міської та районної рад, головний лікар Новоград-Волинської міської лікарні Василь Миколайович Борис сказав:
- Будівництво нового хірургічного корпусу - це нагальна потреба часу, оскільки стара хірургічна будівля не відповідає тим вимогам, які ставить нинішнє життя. Наше місто отримало гарний шанс: тут розміститься Новоград-Волинський госпітальний округ, де будуть надаватися медичні послуги високої якості не тільки населенню нашого міста і району, а й хворим з Ємільчинського та Баранівського районів. Тому потреба у відповідному хірургічному корпусі велика.
Абсолютно погоджуються з позицією головного лікаря і хірурги. Зокрема Микола Іванович Балоушко, котрий пропрацював у Новоград-Волинському ТМО понад 30 років, радіє будівництву нового хірургічного центру: він вирішить багато проблем. Безперечно, зробити це буде зовсім непросто в нинішніх фінансово-економічних умовах, тим паче, що для завершення об'єкта необхідно знайти не менше 70 млн грн. Але губернатор твердо переконаний: у 2020 році червону стрічку на відкритті хірургічного центру переріжуть.

Один із символів змін

Далі машина губернатора взяла напрям на село Гульськ цього ж району. Ігоря Петровича цікавило незавершене будівництво спального корпусу для дошкільного дитячого закладу: він волів своїми очима побачити всю картину. Готовність дитячого садочка досить висока, є підстави говорити про його відкриття 1-го червня - в День захисту дітей.

Зберегти планету для нащадків

А далі ми прямували на захід - у прицілі село Городище, де розташоване приватне підприємство "Галекс-Агро", слава про яке лине далеко за межі України. Захотілося
очільнику області переконатися на власні очі, як ідуть справи у цьому господарстві. А господарство й справді сильне і важливе, засноване ще у 2008 році. Проте головне не рік створення, а мета - гуманна, висока і красива: зберегти планету для нащадків, зберегти воду, землю, чисте довкілля, про що змістовно сказав директор підприємства Олександр Миколайович Ющенко:
- Приватне підприємство "Галекс-Агро" представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств (ТОВ "Органік Мілк", ТОВ "Органік м'ясної продукції). Ці підприємства займаються вирощуванням екологічно чистої продукції рослинництва та тваринництва.
Багато цікавого губернатор і представники ЗМІ побачили у господарстві пана Ющенка. У будівлях, де знаходилися корови, було тепло і затишно. Тут запроваджене основне правило органічного утримання великої рогатої худоби - доступ до їжі протягом 24 годин, до лежанки і води (поїлки з підігрівом), а також до вигулу - безприв'язний метод. Корми для худоби заготовляють самі, позаяк підприємство обробляє 5,9 тис. га с/г земель. Всі землі також сертифіковані Швейцарським інститутом екологічного маркетингу, українською сертифікаційною компанією "Органік Стандарт". Тож не дивно, що зернова продукція експортується до країн Європи - Швейцарії, Німеччини, Італії, Голландії, Англії.
Результати праці людей, задіяних у господарстві, говорили самі за себе. Не втримався очільник області, щоб не подякувати Олександру Ющенку і його працівникам: "Приємно бачити інвесторів-українців, справжніх професіоналів, котрі створюють робочі місця, сплачують податки, вболівають за кращу долю України. Обласне керівництво підтримає ваші старання, допоможемо коштами на подальший розвиток підприємства, незважаючи на скруту в державі. Такі починання, таку важливу ланку господарства гріх не підтримати, а тому доброго настрою і нових перемог вам!".

Ольга ОЛЬЖИНСЬКА

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 113 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира