«ДОРОГИ МУЖНОСТІ ВЕТЕРАНІВ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ»

Так назвали виставку своїх робіт, присвячених вшануванню громадян України

які виконували військовий обов'язок на території інших держав, та 29-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, професійні художники та художники-аматори Житомира.

Відкриття виставки відбулося минулого тижня у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Ольжича.

"Вшанування ветеранів Афганської війни - це важлива складова героїко-патріотичного виховання, як фактора консолідації суспільства, якого так потребує Україна", - сказав у своєму виступі на відкритті виставки безмінний голова обласної Спілки ветеранів Афганської війни Павло Ментов.
Сьогодні в Україні 350 тисяч учасників АТО, 150 тисяч "афганців", 35 тисяч миротворців, 15 тисяч учасників локальних воєн, які пізнали гіркоту поразок і радість перемог, виконуючи свій громадянський і військовий обов'язок, готові віддавати свої сили на розбудову рідної держави. Саме про це мріяли 18-річні юнаки у горах Афганістану, за яких держава вирішувала їхню долю, посилаючи у гарячі точки планети. Сьогоднішня виставка - це данина шани тим нашим співвітчизникам, які свого часу взяли на себе найтяжче і донині є прогресивною частиною суспільства.

Наталія ІВАНЕНКО

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 116 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира