БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ: «СЕРГІЙ КОРШУН ТЕПЕР ВПЕВНЕНО ДИВИТЬСЯ У МАЙБУТНЄ»

Житомирянин Сергій Коршун працює в ТТУ понад 20 років.

Спочатку був водієм тролейбуса, потім поїхав добровольцем в АТО, а повернувшись після поранення, сісти за кермо вже не зміг, тому й став кондуктором тролейбуса. Нещодавно на роботі йому стало погано.

Сергій пройшов обстеження, і лікарі поставили діагноз: "мітральна недостатність, відрив хорд задньої стулки". Чоловіку потрібна була термінова операція на серці, вартість якої становила понад 100 тисяч гривень. Таких коштів у нього не було. Рятувати його взявся народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.
"Історію житомирянина Сергія Коршуна вперше почув від журналістів телеканалу "СК1". Вони проводили телемарафон, під час якого збирали кошти на його лікування і запрошували благодійників долучитися. Я прийшов, познайомився з цим скромним чоловіком. Його історія мене вразила. Він був в АТО. У його очах стояв розпач, адже таких коштів у житомирянина не було", - каже народний депутат.
Того дня Борислав Розенблат передав Сергію Коршуну на лікування 10 тисяч гривень, ще частину коштів назбирали працівники ТТУ. Та на руках у чоловіка не було і третини необхідної суми. Інші благодійники обіцяли долучитися, але кошти були потрібні вже зараз. Адже Сергій Коршун пройшов ще одне обстеження в обласній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського, результати якого були невтішними. За словами лікарів, чоловіку залишалося жити менше місяця. Навантаження на організм було настільки сильним, що чоловіка одразу поклали в реанімацію. Проте в Житомирі робити операцію було неможливо - для таких втручань не вистачало ресурсів.
"Мені зателефонували і сказали, що треба направляти Сергія Коршуна у Національний інститут серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова. Я зробив усе, що від мене залежало, щоб Сергій потрапив туди якомога швидше. Але напередодні операції стало відомо, що коштів ще не вистачає, а часу чекати немає", - розповів Борислав Розенблат.
Восьмого лютого Борислав Розенблат відвіз 80 тисяч гривень для того, щоб лікарі могли розпочати операцію. Кошти були необхідні на різні витратні матеріали, іншими засобами забезпечував інститут.
"Учасник АТО, кондуктор ТТУ Сергій Коршун готується до операції в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.
Попри те, що багато хто обіцяв допомогти чоловіку, кошти досі не надійшли. Але часу у нього мало, чекати не будемо, завтра у Сергія операція. Сьогодні я відвіз кошти, яких не вистачало, рахунок оплачений. Ми з Іваном Фурлетом зробили все можливе, щоб Сергій Коршун жив. А поки що прошу всіх житомирян тримати за Сергія кулаки! Житомир - місто героїв, місто, що бореться за своїх!" - написав того дня на своїй сторінці у Facebook Борислав Розенблат.
Дев’ятого лютого чоловіка прооперували, ще два дні він перебував у реанімації. А вже сьогодні вранці Сергія навідав Борислав Розенблат.
"Сьогодні я провідав нашого героя Сергія Коршуна в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. Операція пройшла успішно, з післяопераційної його перевели до звичайної палати. Сергій Коршун вже стоїть на власних ногах і впевнено дивиться у майбутнє! Дякую за це директору інституту Василю Лазоришенцю, лікарю-кардіохірургу Костянтину Руденку та всьому персоналу!" - розповів Борислав Розенблат.
"Я дуже вдячний Бориславу Соломоновичу за допомогу, мені ще не віриться. Я проста людина, а він дав мені шанс на життя, тепер усе буде добре, я в це вірю і це знаю. Я дуже вдячний всім людям, які мене рятували", - каже Сергій Коршун.
Він ще перебуває в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова, де відновлюється після операції.

В. МИХАЙЛОВИЧ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 251 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира