БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ВЛАШТУВАВ ПОЇЗДКУ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Цими днями учні ЗОШ №30 м. Житомира побували у Верховній Раді України.

Поїздку для 25-ти обдарованих школярів організував народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.
"Ми часто влаштовуємо такі екскурсії для маленьких житомирян. Стараємося повезти їх до Верховної Ради, коли йдуть пленарні засідання, щоб діти поспілкувалися з політиками, подивились, як насправді депутати працюють, а не з телевізорів.

Діти спілкуються з політиками, фотографуються, ставлять запитання про роботу депутатів, уряду, президента. Вже сьогодні ці діти переймаються майбутнім України, цікавляться реформами, діяльністю Ради", - говорить Борислав Розенблат.
Президент ЗОШ №30 Анастасія Нікітчук ходить у 8-Б клас, дівчинка любить історію і є переможцем низки конкурсів. Школярка каже, що давно хотіла відвідати Верховну Раду.
"Враження від поїздки хороші, я хотіла тут побувати, ще минулого року мала сюди приїхати, але не склалося. Тепер я все побачила на власні очі, цікаво!" - каже Анастасія.
Під час екскурсії школярі побували у кулуарах, сесійній залі Верховної Ради, дізналися про роботу депутатів, пообідали у парламентській їдальні та пофотографувалися.
"Все виявилося так, як я й уявляла. Правда, думала, що зал, де засідають депутати, величезний, а він насправді маленький. Мені сподобалася екскурсія та їжа в їдальні Верховної Ради. Я думала, що там звичайна їдальня, як у школі, але там - як домашня їжа, дуже смачно!" - каже школярка Яна.
"Я сьогодні вперше був у Верховній Раді, мені сподобалася зала засідань, де депутати сидять, там дуже гарно, особливо оця велетенська люстра з кришталю. У майбутньому я не мрію стати депутатом, такого бажання немає. Я мрію піти в хімію, у науку, стати фармацевтом", - розповів про свої враження учень 9-А класу Костянтин Влащенко.
Екскурсія до Верховної Ради стала винагородою для школярів, які брали участь у різноманітних конкурсах - історичних, наукових та творчих. Народний депутат України Борислав Розенблат підтримує талановитих школярів. Зокрема Фонд родини Розенблат багато років поспіль проводить творчі конкурси для обдарованих дітей.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 108 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира