НАРДЕП ВОЛОДИМИР АРЕШОНКОВ ПРО СПІВПРАЦЮ З РЕСПУБЛІКОЮ БЄЛАРУСЬ

З 10 по 14 квітня в київському "Міжнародному виставковому центрі" відбувається виставка білоруських виробників "Made in Belarus"

- масштабний захід, покликаний представити українському бізнесу потенціал білоруської економіки. На запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігоря Сокола мав честь бути в числі високих гостей заходу і народний депутат України Володимир Арешонков, між іншим - єдиний представник від Верховної Ради України.

Формат заходу передбачав проведення ділового форуму і виставки білоруських виробників, на якій було представлено широкий спектр товарів і послуг білоруських виробників.
Також у заході взяли участь очільники територіальних громад Олевська О. Омелянчук та Овруча І. Коруд. Обговорили окремі питання співпраці з білоруськими сусідами. Депутат поінформував про домовленості зустрітися в Бєларусі. Відповідно планується його поїздка з представництвом від Коростенського виборчого округу до Гомеля найближчим часом. "Україна за обсягом товарообігу та експорту торік посіла друге місце серед усіх торговельних партнерів Білорусі. Обсяг торгівлі між Україною та Білоруссю в січні-лютому 2018 року сягнув $696 млн. У той же час є низка сфер, в числі яких туризм, освіта, охорона здоров'я, екологія, лісокористування та соціальний захист "чорнобильців", у яких хочемо поглиблювати взаємодію та співпрацю", - зазначає Володимир Юрійович. За його словами, Республіка Бєларусь одна з найбільших партнерів Житомирщини у сфері зовнішньоекономічних зв'язків. Однак у названих депутатом сферах співпраця досить слабка. І про це, між іншим, говорять і самі білоруси.
Нардеп активно комунікує з Посольством Бєларусі в Україні, є чимало напрацювань та вже заплановано заходи щодо поглиблення співпраці. Пріоритетними напрямками Арешонков називає екологічний та соціальний. Звичайно, що обидва напрямки пов'язані з наслідками чорнобильської катастрофи, чому, як стверджує нардеп, буде приділено найбільше уваги, оскільки і ураженим радіацією територіям, і постраждалим держава її приділяє з року в рік все менше.

Підготувала Алла ЯКОВЕНКО

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 206 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира