562 ЖИТОМИРСЬКі ЛІКВІДАТОРИ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ ОТРИМАЛИ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ВІД НАРДЕПА

За вагомий особистий внесок у справу реалізації державницьких заходів з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

за безкорисний героїзм, мужність і силу духу, проявлені під час подолання наслідків найбільшого техногенного лиха в історії людства, за безкомпромісне відстоювання інтересів та законних прав героїв - ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і постраждалих від неї співвітчизників та з нагоди Міжнародного дня пам'яті про чорнобильську катастрофу 562 ліквідатори наслідків цієї аварії із Житомирської області отримали фінансову допомогу від народного депутата України від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктора Развадовського.

Власне Віктор Развадовський за виявлені самовідданість і високий професіоналізм у подоланні наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, активну громадську позицію у ці дні був відзначений високою державною нагородою - орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, з чим щиро вітаємо нашого народного депутата України!
Вручення подяк та коштів від парламентарія відбулося під час урочистих районних, міських, сільських і селищних заходів - мітингів-реквіємів та концертів пам'яті, приурочених до 32-х роковин.
У Житомирському районі вшанування борців з підступним невидимим смертоносним чорнобильським атомом розпочалося біля пам'ятного знака "Тим, кому завдячуємо життям", збудованого за кошти депутатської квоти народних обранців Житомирської районної ради Віктора Загладька, Василя Козела, Антона Михайлова та Василя Стаха - представників команди Віктора Развадовського.
До слова, завдяки депутатам Житомирської районної ради та помічнику-консультанту Віктора Развадовського Олександру Українцю нещодавно ліквідатори наслідків чорнобильської катастрофи із Житомирщини знову побували на місці найбільшої у світі техногенної катастрофи - у 30-кілометровій зоні ЧАЕС. Тепер це була туристична поїздка.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола КРИНИЧНИЙ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 95 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира