ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ І ДІЮЧИХ ВІЙСЬКОВИХ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

Надії і віри у краще світле майбутнє, здоров'я, довголіття і благополуччя, примирення, наповненого щастям життя:

радості, любові рідних і близьких, вдячності співвітчизників і, звичайно, найскорішого переможного миру, цього разу у протистоянні із загарбником зі Сходу, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні побажав співвітчизникам і, зокрема, її ветеранам та нинішнім захисникам України учасник бойових дій, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, народний депутат України Віктор Развадовський.

На підтвердження щирості цих слів, завдячуючи парламентарію від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу, у дітей військовослужбовців в/ч А1564 (с. Скоморохи) у травневі дні з'явилося своє ігрове містечко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Тут у нас проживає багато дітей. А облаштованого для їх дозвілля місця досі не було. Знаючи про чисельні добрі справи Віктора Йосиповича, особливо до потреб військовослужбовців, ми звернулися до нього з проханням допомоги у зведенні у нашому військовому містечку дитячого ігрового майданчика. І коли до нас привезли сучасні сертифіковані багатофункціональну гірку, гойдалку, карусель та балансир, відчуття щастя дітей словами не передати - вони наввипередки кричали: "Нас не обманули! Нас не обманули!..." Ми щиро вдячні нашому народному депутату за те, що допоміг перетворити у дійсність давню мрію, - сказала Майя Жигадло, яка майже чверть століття із чоловіком служать у радіотехнічному батальйоні, проживають у військовому містечку, зростили у ньому сина-захисника України та "ставлять на ноги" молодшого сина і внука.

А у колишньому закритому військовому містечку - смт Озерному - 6 травня Віктор Развадовський з метою покращення навчально-виховного процесу серед військових в/ч А1435, формування в особового складу 39 бригади тактичної авіації державницького світогляду та національної самосвідомості, які базуються на знанні військовослужбовцями бойових традицій українських військових формувань та історичних процесів національного державотворення подарував ноутбук.

- Величезне спасибі, Віктору Йосиповичу: і за ноутбук, і за раніше подарований мультимедійний проектор, і за багато інших добрих вчинків. Це дуже приємно, адже наша військова частина - молодий організм. І хоч ставлення до Армії з боку держави, слава Богу, зараз значно поліпшилося, проте основна увага привернута до модернізації озброєння і військової техніки. А загальновідомо, що важливою складовою бойового процесу є теоретичне навчання і виховання, особливо через застосування мультимедійних технологій, - зауважив тимчасово виконуючий обов'язки заступника командира в/ч А1435 з морально-психологічного забезпечення майор Денис Назаренко.

У відповідь, за систематичну допомогу ЗСУ, військові нагородили Віктора Развадовського пам'ятним нагрудним знаком.

Не обминув увагою народний депутат України і потреби Озерненської гімназії, у кабінеті біології якої вийшов з ладу мультимедійний проектор. Під час отримання директором та вчителем біології гімназії нового сучасного мультимедійного проектора, за постійне піклування щодо зміцнення матеріальної бази начального закладу, його педагоги й учні висловили Віру Йосиповичу гучне колективне "Дякую!"

Для усіх мешканців і гостей військового селища того ж вечора за сприяння Віктора Развадовського у 52 гарнізонному будинку офіцерів відбувся благодійний концерт "Пісні весни - пісні кохання!" Народного артиста України Юрія Градовського та вокально-інструментального ансамблю "Древляни", частих гостей у захисників України-воїнів АТО, який супроводжувався теплим сприйняттям та щирими аплодисментами глядачів.

Михайло ХОТИМИР

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 132 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира