ФОНД РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ ПІДТРИМУЄ ЖИТОМИРСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

У квітні Фонд родини Розенблат вручив подарунки талановитим школярам у Житомирі.

Учасники двох різних творчих конкурсів отримали призи від меценатів. Під час 15-го ювілейного фестивалю дитячої творчості «Перлина Дитинства» благодійники відзначили призами 5 дітей. Ще восьмеро школярів отримали подарунки від Фонду родини Розенблат на святі «Ліцейний олімп» в КЗ «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей».

«З часу заснування Фонду ми регулярно долучаємося та організовуємо проекти, в яких бере участь молодше покоління. Це гарна можливість для дітей проявити себе та отримати новий досвід. В свою чергу ми підтримуємо різні починання школярів, заохочуємо їх. Наприклад, нещодавно ми придбали та вручили подарунки для дітей: іграшки - для молодших; флешки, книги та навушники - для старших», - поділилася голова Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

Фестиваль «Перлина дитинства», організований ЖМГО «Все робимо самі», цьогоріч пройшов у шістьох номінаціях: вокал, хореографія, поезія, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, інструментальне мистецтво. Загалом, змагались 250 учасників віком від 6 до 18 років. На святі «Ліцейний олімп» благодійники відзначали переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів науково-дослідницьких робіт МАН та інтелектуальних турнірів.

«Вважаю, що здоров’я та освіта є найголовнішими у житті людини. А відтак створення необхідних умов для здобуття нових знань та вмінь для підростаючого покоління є надважливим завдання. Якраз подібні заходи, конкурси заохочують дітей до подальших звершень. Тож ми раді долучитися, як меценати, аби підтримати обдарованих школярів»,- відзначає народний депутат від Житомира, Борислав Розенблат.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 83 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира