ЩИРІ СЛОВА ВИПУСКНИКАМ ТА ПОТРІБНІ ПОДАРУНКИ ШКОЛАМ ВІД НАРДЕПА У СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Уже звично Віктор Развадовський привітав учнів, найперше випускників, їхніх батьків та педагогів зі світлим, веселим і водночас сумним святом Останнього дзвоника.

Окрім мирного неба, міцного здоров'я, гарного і змістовного відпочинку, народний депутат України побажав їм реалізації задуманого: випускникам - успішного ступу до омріяних вишів та наснаги підкорювати нові освітні вершини, іншим учням та вчителям - у піднесеному настрої зустрітися після літа у своїх школах у День знань, батькам - постійно відчувати гордість за своїх дітей та їхню вдячність.

Традиційно загальноосвітні заклади рідної для парламентарія Житомирщини отримали від свого народного обранця потрібні подарунки. Так, для створення у Житомирській ЗОШ І-ІІІ ступенів №32 сучасного класу з проведення занять з історії України, виховання у підростаючого покоління почуттів любові та патріотизму до Батьківщини через застосування сучасного обладнання, Віктор Развадовський за позабюджетні кошти придбав і подарував зазначеній школі новенькі ноутбук, мультимедійний проектор та проекційний екран.

Від імені педагогічного колективу, батьківського комітету та учнів ЗОШ Віктору Развадовському, як людині, відомій громадськості своєю законотворчою діяльністю та постійною турботою про освітян, слова щирої вдячності висловила директор Житомирської школи №32 Олена Слободянюк.

Надія СЕРДЕНЬКО

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 187 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира