У ЧЕРВНІ ФОНД РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ ВСТАНОВИВ ДВА ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ЖИТОМИРЯН

Одним з пріоритетних напрямків благодійної діяльності Фонду родини Розенблат є підтримка талановитих дітей.

Щорічно фонд проводить і долучається до багатьох акцій та конкурсів для обдарованих школярів. З-поміж них: "Україна моєї мрії", "Моя рідна українська мова", "Співай, Житомир!", "Юний винахідник" та інші.

 

Усі вони спрямовані на розвиток талантів. Не забувають у фонді й про активне дитяче дозвілля. Ось уже понад 3 роки поспіль фонд встановлює дитячі майданчики для маленьких житомирян. За останні місяці благодійники передали 4 дитячих майданчики. Їх встановили у різних куточках Житомира. Два з них відкрили у червні за адресами:
вул. І. Мазепи, 79 та провулок Каретний, 6. На відкриття обох майданчиків прийшло багато родин. Діти веселилися, дорослі фотографувалися...
"Сьогодні у нашому дворі ми відкриваємо дитячий майданчик, який нам подарувала родина Розенблат. Нашому ОСББ більше року, а будинку вже 40. Тож маємо на цей час багато ремонтних робіт і мало коштів. Тому такий подарунок для наших дітей - велика допомога", - розповідає голова правління ОСББ "Каретний-6" Олена Славінська.
"У нас великий будинок і поруч багато інших. То дітей вистачає, але їм зовсім не було де гратися. Ми дякуємо нашому народному депутату за те, що він відреагував на наше звернення і подарував нам такий чудовий дитячий майданчик. Тепер буду сюди приводити онука", - розповіла мешканка будинку пані Ірина.
Загалом за час своєї діяльності Фонд Родини Розенблат встановив у Житомирі понад 20 дитячих майданчиків. Усі вони сертифіковані і передаються на баланс ОСББ чи жеків.
"Наш фонд отримує багато звернень якраз по встановленню таких майданчиків. Тому що люди переживають за своїх дітей, за будинки, за благоустрій. Три роки тому, коли тільки почали створюватися перші ОСББ, одним із завдань стало створення таких дитячих майданчиків, які ми просто дарували від фонду, щоб люди бачили, що в нас є не лише занепокоєння на словах, а справжня підтримка людей, які бажають створити нове життя. А наша робота - їм просто допомогти. Тому, я думаю, це наша спільна робота, наше спільне надбання. Я дякую вам за небайдужість, і нехай наші діти будуть щасливими", - зазначив Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 133 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира