БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ ВРУЧИВ ГРАМОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ЖИТОМИРСЬКИМ ЛІКАРЯМ

9 липня, народний депутат від Житомира Борислав Розенблат вручив 4 грамоти Верховної Ради України працівникам Центральної міської лікарні №1 та №2.

«Я дуже шаную вашу працю, ваш багаторічний внесок у здоров’я та життя житомирян. Я не лікуюсь у різних там «феофаніях» чи «закордонах», а завжди приходжу сюди, у наші міські лікарні і знаю, що ви щодня робите неможливе – рятуєте і допомагаєте тисячам пацієнтів, попри всі обставини. Дякую вам за це», - зазначив Борислав Розенблат.

Грамоти «За заслуги перед Українським народом» отримали:

Дмитро Гаєвський – лікар травматолог травматологічного відділення та Богдан Шевчук – завідувач хірургічного відділенням №2, комунальної установи «Центральна міська лікарня №1»м.Житомир.Світлана Слонецька, головний бухгалтер та Кухарук Ігор , заступник головного лікаря з медичної частиникомунальної установи«Центральна міська лікарня №2».

«У вересні Верховна Рада розпочинає роботу над бюджетом, можу вас запевнити - ми будемо переглядати зарплати наших медиків. Зарплати треба збільшувати, не може сьогодні лікар, фахівець отримувати такі малі гроші. На Закарпатті медики цілими лікарнями виїжджають на заробітки за кордон, це прикро, але хіба оцими зарплатами ми можемо втримати вас? Звісно, що ні! Тому зарплати треба терміново піднімати», - наголосив народний депутат від Житомира Борислав Розенблат.

Також під час зустрічей обговорили низку інших питань: недостатнє фінансування реконструкції лікарень та відсутність сучасного дефібрилятора у ЦМЛ №2. Народний депутат Борислав Розенблат запевнив, що медики можуть розрахувати на його підтримку у вирішенні цих проблем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 253 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира