З 96-ЛІТТЯМ, КЛІТЧИНІВЦІ!

Жителі Клітчина, що межує з Житомиром і входить до Левківської територіальної громади, утверджують традицію святкування Дня села влітку.

Цьогоріч своє 96-річчя вони знову славно - вдруге поспіль - відзначили у заключні липневі вихідні. Як і торік, з іменинами мешканців та гостей цього самобутнього, молодого й сучасного населеного пункту щиросердно привітали Левківський сільський голова Олександр Окоча, народний депутат України Віктор Развадовський, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах, його колеги по депутатському корпусу Анатолій Давидов та Василь Козел.

Керівництво громади та району відзначило найактивніших та найкращих представників села, переможців низки номінацій подяками та цінними подарунками, а представники команди Віктора Развадовського, зважаючи на те, що Русь-Україна відзначає у ці дні 1030-ліття свого хрещення, що нашій Батьківщині для того, щоб вистояти і у військовому протистоянні проти загарбника зі Сходу, і в економічній конкуренції з розвиненим Заходом як ніколи потрібні мудрість та єдність, подарували місцевому будинку культури, де відбувалася офіційна частина святкування, Семистрільну ікону Богородиці - символ доброти, примирення, покаяння ненависників і кривдників.

Зворушливою концертною програмою жителів та гостей Клітчина привітали артисти-самородки району.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 255 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира