У ЖИТОМИРІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК ВІД ФОНДУ РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ

Сучасний дитячий майданчик відрили 31 липня за за адресою Перший провулок Київський, 25 у Житомирі.

Нову ігрову зону мешканці ОСББ безкоштовно отримали від Фонду родини Розенблат.

«Наше ОСББ було створене у 2007-му році і з 2016-го року його очолюю я. У минулому році в мене виникла мрія поставити дитячий майданчик. Лише у нашому будинку мешкає близько 50-ти дітей, які раніше ходили гратися у інші двори. Тому я написав заяву до Фонду родини Розенблат і ми отримали та встановили майданчик. Мої сподівання були меншими, ніж ми отримали в результаті. Тепер тут зовсім інша картина – яскравіша. Дякую Фонду за це свято i благоустрiй для нашого будинку! А особливо за реалiзацiю дитячих мрiй», - розповів голова ОСББ «Затишна оселя-25» Олександр Шатилович.

Народний депутат Верховної Ради України від Житомира Борислав Розенблат розповів, що встановлення майданчика стало можливим завдяки ініціативності та наполегливості мешканців.

«В цьому дворі проживає багато дітей, яким потрібні умови для дозвілля, тому мешканці проявили ініціативу і написали звернення до Фонду з проханням встановити майданчик. Ми розглянули зайву і от діти вже мають можливість гратися поруч зі своїми домівками. Так, ми разом змінюємо наше місто на краще. Мені приємно спостерігати за гарними емоціями маленьких житомирян», - резюмував Борислав Розенблат.

Відкриттю сучасної ігрової зони радіють не лише діти, але й дорослі.

«Тут була одна гойдалка, а зараз з’явилося більше розваг для дітей, дозвілля стало різноманітнішим. Тепер тут цікавіше, просторніше, дві гойдалки, пісочниця. Нового майданчика для цього подвір’я цілком вистачить», - каже житомирянка Людмила.

У день відкриття майданчика батьки влаштували для дітей справжнє свято: аніматори, мильні бульбашки, ігри та конкурси – усе, аби порадувати дітей.

«Мені дуже подобається цей майданчик, раніше у нас не було таких гойдалок і гірки, а тепер є, ми дуже раді і будемо з друзями відпочивати тільки тут. Я дуже рада і свято гарне, нам тут весело», - каже школярка Ірина.

Нагадаємо, що загалом «Фонд Родини Розенблат» встановив вже більше 20 дитячих майданчиків у Житомирі. Всі вони сертифіковані та передаються на баланс ОСББ.

 

 

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 117 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира