ЩИРО І СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВСІХ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ!

Встановлення свята - це закономірне і заслужене визнання державою здобутків нашої галузі.

Це подяка за самовіддану роботу кожному з вас. З почуттям щирості та гордості ми аналізуємо шлях, пройдений спеціалістами ветеринарної медицини Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

З року в рік спеціалісти служби стоять на сторожі охорони здоров'я домашніх тварин та дикої фауни. В нових економічних умовах фахівці галузі своєчасно і активно включилися у перебудову ветеринарного сервісу. З кожним роком установи ветеринарної медицини роблять все помітніший внесок у санітарну безпеку продуктів тваринництва, наближаючись до європейських стандартів державного ветеринарно-санітарного контролю.
На сьогоднішній день кожен з нас робить все від нього залежне для забезпечення благополучної епізоотичної ситуації в області. Підсумовуючи роботу установ ветеринарної медицини від прийняття Указу Президента України про "День працівника ветеринарної медицини" до сьогодення, слід сказати, що завдяки наполегливій праці всіх працівників ветеринарної галузі Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області працює над забезпеченням стійкого контрольованого епізоотичного благополуччя у державі, контролю та нагляду за якістю та безпекою харчових продуктів тваринного походження, пошуком і впровадженням у життя нових форм організації ветеринарного обслуговування тваринництва всіх форм власності, зміцненням та вдосконаленням матеріально-технічної бази служби, гармонізацією чинного ветеринарного законодавства відповідно до вимог ЄС, кадровим та науковим забезпеченням галузі.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 року №1092 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів", проведено реорганізацію державної ветеринарної медицини шляхом приєднання до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.
Повсякденно служба проводить профілактику та діагностику інфекційних, інвазійних і незаразних хвороб тварин.
Проводиться значна робота щодо покращення ветеринарного обслуговування, організації ветеринарного сервісу в приватному секторі.
Нині перед тими, хто посвятив себе ветеринарії, стоять відповідальні завдання, адже Україна увійшла до Світової організації торгівлі, що вимагає європейських стандартів. Весь ланцюг виробництва продуктів харчування від лану, ферми до столу споживача має контролюватися ветеринарними фахівцями Держпродспоживслужби.
Ветеринарний спеціаліст - це знана і шанована людина.
Наша нелегка робота є і залишається потрібною суспільству.
Міцного здоров'я вам, щастя та благополуччя. Хай у ваших родинах панують злагода та взаєморозуміння. Хай ваша благородна праця дарує вам задоволення та приносить користь людям!

О. О. Шпита, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 142 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира