ПОДЯКА"ФОНДУ РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ" ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ МІСЬКОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРУ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

"Старість має свої задоволення, не менше, ніж задоволень молодості!"

Сомерсет Моем

Із засобів масової інформації відомо, що в Житомирі з 01.01.1990 року самостійно працює Житомирський міський територіальний центр, завданням якого є надання матеріальної, медико-соціальної і побутової допомоги одиноким непрацездатним інвалідам, ветеранам війни, ветеранам праці, учасникам АТО, одиноким пенсіонерам та інвалідам загального захворювання.

До складу Територіального центру входять: відділення соціальної допомоги на дому, натуральної допомоги, відділення денного перебування, де щоденно понад 300 людей центру отримують різні види соціальної допомоги.

Дякуємо міській раді за фінансування Територіального центру, в якому обслуговується понад 5500 підопічних, а також спонсорам і благодійникам м. Житомира, які надають допомогу, що сприяє створенню належних умов відпочинку і здорового способу життя підопічних. Завдяки благодійникам міста, при Територіальному центрі працюють хор "Ветеран", гурт "Мелодія душі", "Університет третього віку". В новоствореному кабінеті діє гурток комп'ютерної грамотності, в якому є плазмовий телевізор і підключений Інтернет, що дозволяє підопічним із задоволенням дивитись улюблені концерти, кінофільми з вивченням англійської мови.

Нам важлива багаторічна благодійна підтримка й народного депутата України Борислава Розенблата і Голови правління "Фонду родини Розенблат" Олени Розенблат, які із зароблених ними коштів за останні роки понад 400 тис. грн витратили на благодійну допомогу Територіальному центру. Це інвалідні візки, ходунки, одяг та взуття, подарунки на свята, подарункові набори, телевізори, медикаменти та інше медичне обладнання для медпункту.

Фонд родини Розенблат ділиться з Територіальним центром всім, що має на своєму балансі, відгукується на прохання адміністрації Територіального центру. Нещодавно народний обранець, як людина слова і справедливості, вручив директору Центру А. О. Сахневичу ключі від сучасного автомобіля "Fiat", для підвезення гарячих обідів в їдальню Територіального центру та по місцю проживання одиноких важкохворих літніх людей, які стоять на обліку в Територіальному центрі. Вони дуже вдячні благодійнику за надану матеріальну підтримку. На моє переконання як Голови ради ветеранів Територіального центру, це найцінніший подарунок для наших підопічних.

Допомога від Фонду родини Розенблат для Територіального центру є постійною. Упродовж кожного місяця для підопічних із фонду надходять біля 80 кг вершкового масла від фірми "Фаворит" та по 120 кг печива.

Підопічні Територіального центру висловлюють безмежну щиру Подяку Бориславу Соломоновичу і голові правління фонду Олені Розенблат за їх доброту і милосердя, небайдужість до чужої долі і допомогу знедоленим людям.

Ваші добрі справи для людей Територіального центру не залишаться непоміченими - вони, як маяки, світитимуть тим, хто чекає на поміч. Упевнені, що ваш приклад правди, добра і щедрості є показовим і для інших благодійників.

З усією теплотою сердець, глибоко вам вдячні за милосердя, доброту, чуйне ставлення до інвалідів, одиноких непрацездатних та малозабезпечених підопічних Територіального центру.

Нехай же і надалі доля буде щедрою до вас на добро та ніколи не покидає людське щастя. Міцного вам здоров'я, довголіття та успіхів у роботі для процвітанні нашої України. Хай ваша благодійна праця дарує вам постійне задоволення!

З повагою до вас В. М. Ющенко, голова ветеранів ТЦ

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 48 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира