ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

Цього тижня ви відзначаєте професійні свята, то ж маю за честь долучитися до усіх привітань, які лунають на вашу адресу.

Вчитель – людина, яка вміє по – справжньому любити, терпіти і прощати. Багато хто з вас сьогодні проходить випробування професією. Хочу побажати, аби реформи в освітній галузі впроваджувалися професіоналами, були не лише на папері, а сучасна педагогіка зберегла напрацювання та досвід мудрих педагогічних колективів нашої області. На мою думку, нам потрібно менше озиратися довкола, шукаючи абсолютну модель української освіти. У нас достатньо свого розуму та освіченості.

Дорогі освітяни! Зичу, аби з шаною та повагою ставилися до вас батьки ваших вихованців, а педагогічні колективи були злагоджені та дружні. Будьте здорові, успішні, а найдорожчою платою для кожного з вас нехай стануть вдячні розумні очі, які з жагою прагнуть пізнавати незвідане.

З повагою, депутат обласної ради Микола Рудченко

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 227 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира