В ІВАНІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Повага до старших - одна з головних цінностей людської моралі.

Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на 1 жовтня.

З 1991 року, підтримавши ініціативу міжнародного співтовариства, як повноправний представник ООН щорічно відзначає цей день Україна.

У зазначене свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління, представник команди народного депутата України Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел навідався в Іванівку до підопічних Житомирського геріатричного пансіонату. Разом із найщирішими вітаннями та побажаннями добра їм і трудовому колективу соціального закладу він передав пансіонату в якості благодійної допомоги 100 літрових банок консервованого тушкованого м’яса.

Музичні вітання людям поважного віку подарували працівники Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера.

Усім небайдужим до старшого покоління українців слова щирої вдячності висловив керівник Житомирського геріатричного пансіонату Юрій Шеремет.

Микола КРИНИЧНИЙ

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 154 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира