ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ: «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ ГОРДЕ ЗВАННЯ!»

Зважаючи на те, що вчитель – одна з найдавніших професій у світі, Всесвітній день вчителя відзначають відносно недавно – з 1994 року.

За рішенням ЮНЕСКО у більшості країн світу День вчителя завжди святкують 5 жовтня. В Україні його традиційно відзначають у першу неділю жовтня. Тож у поточному році це свято припадає на 7 жовтня.

Професія педагога - одна з найбільш складних і відповідальних, але разом з цим, і вдячних, оскільки учитель вкладає всю душу в учнів і є їх провідником у світ нових знань.

Високо цінуючи нелегку працю вихователів українських дошкільних навчально-виховних закладів (професійне свято яких цьогоріч припало на 30 вересня), вчителів та викладачів, представник від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу у Верховній Раді України Віктор Развадовський адресував їм найтепліші щирі вітання та побажання здоров’я, мирного неба, життєвих сил, талановитих і працелюбних учнів, фінансового благополуччя, позитивних емоцій та віри у краще майбутнє.

«Учитель – це горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та найгідніші! Усіх, завдяки кому у небо злітають літаки, будуються міста, здійснюються відкриття, впроваджуються у життя нові технології, всіх, хто терпляче веде за руку і допомагає дітям робити перші кроки до знань, вітаю з цими чудовими святами!» - наголосив у вітальному слові народний депутат України.

Разом із душевними словами загальноосвітні начальні заклади Житомирщини отримали від парламентарія чергову матеріальну допомогу за позабюджетні кошти. Так, першокласникам Нової української школи у Барашівці депутат Житомирської районної ради Василь Козел передав від Віктора Развадовського сучасну новеньку шкільну аудиторну трьохпрофільну магнітну комбіновану дошку на п’ять робочих поверхонь.

Зворушливі слова вдячності за постійну допомогу Барашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів від учнівського та педагогічного колективів школи Віктору Развадовському та представникам його команди висловила директор навчального закладу Марина Махоріна.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 127 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира