«НАШІ ЛІКАРНІ ВДРУГЕ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ З НІМЕЧЧИНИ», - БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ

Шафи, підйомні лікарняні ліжка, столи, стільці, стерилізатори, крісла, матраци від пролежнів, ролятори, лампи денного світла та багато інших необхідних речей передав Фонд родини Розенблат у житомирські лікарні.

Благодійники привезли ці речі до Житомира й передали медзакладам. Передали це устаткування українці, які живуть за кордоном, у Німеччині. Засновник Фонду родини Розенблат Борислав Розенблат розповів, що це вже друга така допомога за останні три місяці, яку вдалося доставити у Житомир. Усе завдяки благодійникам - українсько-німецькій асоціації Blau-Gelbes-Kreuz e.V. та Лінді Май.
"Я дякую людям з Blau-Gelbes-Kreuz e.V. та Лінді Май і всім їхнім однодумцям. Вони перш за все не байдужі до долі України, досі допомагають нам. Це наші громадяни. Хоча вони й виїхали з України багато років тому, але все-таки серцем та душею з нами. Вони проробили дуже важливу й складну роботу. Ми ж витратили багато часу, щоб розмитнити цей вантаж,  потрібно підготувати велику кількість різноманітних паперів. Це вимагає багато зусиль. Але я ще раз повторюю: коли ти хочеш зробити добру справу, то в тебе є мета і ти не бачиш перешкод. Для нас це важливо, і ми йдемо вперед", - каже засновник Фонду родини Розенблат Борислав Розенблат.
Цю благодійну допомогу отримали КУ "Центральна міська лікарня №1" та КУ "Центральна міська лікарня №2" м. Житомира, КУ "Обласна клінічна лікарня ім.
О. Ф. Гербачевського", КУ "Обласний онкологічний диспансер", КУ "Центральна міська дитяча лікарня" м. Житомира, військовий госпіталь, Житомирський обласний благодійний фонд "Людяність" та КУ "Обласний госпіталь ветеранів війни".
Керівники медичних установ, які отримували гуманітарний вантаж, розповіли, що ці речі дійсно необхідні.
"У зв'язку з тим, що держава неспроможна забезпечити нас новим обладнанням, меблями, ліжками та іншим устаткуванням, ця допомога є важливою. Ви бачите, що сьогодні прийшли не старі речі, вони у дійсно доброму стані. І це устаткування буде дуже помічним як для роботи медперсоналу, так і для пацієнтів. Хотілося б зазначити, що завдяки Фонду родини Розенблат та особисто Бориславу Розенблату ця допомога госпіталю є системною", - каже головний лікар КУ "Обласний госпіталь ветеранів війни" Павло Журбенко.
Головний лікар КУ "Центральна міська лікарня №2" м. Житомира Віктор Павлусенко розповів: "Я хочу зазначити, що ми тут вже не вперше. Родина Розенблат допомагає нашій лікарні постійно, всі наші заявки виконуються. І, що найцікавіше, мої працівники, водії знають сюди дорогу, як до себе додому. Це свідчить про те, що це не одноразова акція, це відбувається постійно. І якщо ви звернете увагу, то все це важко навіть назвати вживаним. Ці прилади та меблі нормальні для наших хворих".
Нагадаємо, за останні два роки завдяки державній субвенції у житомирських лікарнях замінили обладнання на 45 млн 800 тис. гривень. Ці кошти були залучені завдяки ініціативі та роботі народного депутата від Житомира Борислава Розенблата.
"Сьогодні медицина, освіта, оборона - це ті галузі, які потребують підтримки з усіх можливих джерел. Ми й надалі продовжуватимемо шукати варіанти, як їх підтримати. І ще раз дякую усім небайдужим друзям з Німеччини Blau-Gelbes-Kreuz e.V. та Лінді Май і всім, хто допомагає Україні вистояти у такий непростий час", - наголошує Борислав Розенблат.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 206 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира