ЖИТТЯ НА ПЕНСІЇ З ДОПОМОГОЮ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ - БЕЗ ПРОБЛЕМ!

Як нам повідомили, у Житомирському територіальному центрі соціального обслуговування проходив місячник захисту людей поважного віку.

Як же житомирські ветерани почуваються у цьому центрі?

"Житомирський територіальний центр соціального обслуговування, - розповів підопічний Валентин Ющенко, - це велика 5-тисячна родина. Як голова ветеранів центру, хотів би від імені усіх підопічних висловити через ЗМІ щиру подяку директору центру А. Сахневичу та всьому чудовому його колективу, які зарекомендували себе лише з найкращого боку за довгі роки спільної роботи з підопічними. А також велика подяка голові Житомирської міської ради С. Сухомлину, Благодійному фонду родини Розенблат, Олександру Рабіновичу та іншим меценатам, які роблять шляхетну справу - підтримують людей похилого віку.
Для людей такого поважного віку територіальний центр - це гарна можливість побути серед людей, знайти нових знайомих та друзів, поговорити про життя, добре провести свій час у приємному товаристві, розважитися, показати свої приховані здібності в самодіяльності, скуштувати в їдальні смачні страви та отримати цінні подарунки від родини Розенблат, Олександра Рабіновича, а також молочні продукти від фірми "Рудь". Щоб підопічні центру не почувалися самотніми, соціальні працівники центру регулярно спілкуються з ними і по телефону, а також запрошують на концерти, організовують масовки з виїздом на природу, цікавляться станом здоров'я, доставляють продукти харчування. Завжди бажаними гостями центру є депутати як міської, так і Верховної Ради, які охоче спілкуються з ветеранами! Наш центр під постійною увагою також і шеф-редактора видань газети "Эхо" Володимира Яцкевича та колективу цієї найтиражнішої в області газети".

І. КЛЬОНОВ

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 202 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира