СІНГУРІВСЬКА ШКОЛА З ПРЕКРАСНИМИ ЗДОБУТКАМИ ВІДСВЯТКУВАЛА ЮВІЛЕЙ

90 –річчя заснування та 40-чіччя функціонування Сінгурвської ЗОШ І-ІІІ ступенів у новому приміщенні напередодні Дня працівників освіти урочисто відзначили її працівники та учні.

З нагоди такої події щирі вітання та побажання добра школярам, педагогам, техперсоналу, ветеранам, випускникам навчального закладу та батька школярів адресував їхній народний депутат України Віктор Развадовський. А ще через своїх представників Віктора Джигірея та Василя Козела парламентарій, зважаючи на побажання ювілярів, передав їм набір волейбольних м’ячів.

- Мені надзвичайно радісно бути сьогодні на цьому святкуванні. Мимовільно пригадався початок 2016 року. Тоді, у відповідь на звернення до народного депутата України, з Віктором Олександровичем та Василем Васильовичем ми привезли від Віктора Йосиповича до Сінгурівської школи чергового ноутбука. Нас запросили до спортивної зали навчального закладу, у якій, як ми побачили, протікала стеля, стіни вкрилися цвіллю, підлога прогнила. З легкої руки Віктора Развадовського на ремонт даху школи з державної казни було виділено перші, здається, 240 тис. гривень. Згодом – ще десь 300 тис. грн. 100 тис. грн. вишукала Сінгурівська сільська рада. Окремі слова вдячності хочу висловити голові Житомирської районної ради Сергію Крутію, всьому депутатському корпусу району та голові Житомирської райдержадміністрації, головному розпоряднику коштів районної казни Сергію Микитюку, які теж пройнялися зазначеною проблемою і виділили районного бюджету іншу половину необхідних фінансів для ремонту даху загальноосвітнього навчального закладу. Затим, завдячуючи іншим благодійникам, почалися позитивні зміни і внутрішніх приміщень. І ось результат – одна з найкращих за начальними показниками Сінгурівська ЗОШ ще й милує око. Так тримати! - сказав під час урочистої частини ювілейного святкування заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

В урочистих заходах також взяли участь голова Житомирської районної державної адміністрації Сергій Микитюк, випускниця Сінгурівської школи, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь, голова Житомирської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Олег Любишкін, депутат Житомирської районної ради Тетяна Голік, керівник СТОВ «Ліщинське» Олег Мазур, керівник районного будинку культури Олена Назарчук та багато інших поважних гостей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола КРИНИЧНИЙ

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 109 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира