ШКОЛИ ЖИТОМИРЩИНИ ПІСЛЯ НЕТРИВАЛИХ КАНІКУЛ ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ ВІД ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО

Коли відновилося навчання у загальноосвітніх закладах після осінніх канікул

відразу дві приємні несподіванки виявили першокласники низки Нових українських шкіл Житомирщини:

- по-перше, дітей класи зустріли новими сучасними партами, придбаними у співфінансуванні за кошти Державного бюджету (90%), за який проголосував і народний депутат України від 67 Чуднівського одномандатного виборчого округу Віктор Развадовський, та за рахунок районної казни (10%), за що віддали свої голоси у Житомирській районній раді і представники команди парламентарія;

- по-друге, для того, щоб процес навчання і виховання йшов у ногу з вимогами часу, внаслідок підтримки Віктором Развадовським шкіл і за позабюджетні кошти, яка триває постійно, у відповідь на звернення батьків "першачків" чергові новенькі 40 дюймові телевізори уже надійшли чи найближчим часом будуть передані школам.

Зокрема, у Садківській ЗОШ І-ІІІ та Черемошненській ЗОШ І-ІІ ступенів таку техніку представник Віктора Развадовського депутат Житомирської районної ради Василь Козел та заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах вручили на першому для першокласників післявідпочинковому уроці. У Садках - під час заняття з фізичного виховання.

- Упродовж семи років, які я маю честь бути директором школи, Віктор Развадовський зарекомендував себе надійним постійним нашим помічником, за що висловлюю йому щирі сердечні слова вдячності та побажання добра, - наголосила керівник Черемошненського загальноосвітнього закладу Таїсія Колос.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола КРИНИЧНИЙ

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 202 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира