ЛІКАРНІ ЖИТОМИРА ТА ОБЛАСТІ ОТРИМАЛИ 18 ТИСЯЧ УПАКОВОК БЕЗКОШТОВНИХ ЛІКІВ ВІД «ФОНДУ РОДИНИ РОЗЕНБЛАТ»

«Корисний, натуральний та дуже необхідний», - так характеризують медики препарат «Ензистал П», який надійшов у житомирські міські й обласну лікарні від Фонду родини Розенблат.

Фонд, у співпраці із дніпровськими благодійниками, зміг доставити та розподілити між лікарняними установами міста й області 18 тисяч упаковок цього препарату, який поліпшує функціональний стан шлунково-кишкового тракту.

Засновник Фонду, народний депутат Верховної Ради України Борислав Розенблат розповів, що усі ліки пацієнти отримують абсолютно безкоштовно, процес відкритий і прозорий.

«Аби уникнути будь-яких маніпуляцій, ми вирішили, що має бути звітність. Наш Фонд може прозвітувати і перед громадою, і перед благодійниками, що все відбувається абсолютно прозоро. Такою діяльністю займаємося вже кілька років і досі ніяких нарікань нема. Були певні чутки, що десь препарати продавали, але ми провели перевірку, яка не підтвердила інформацію, - відзначає Борислав Розенблат. – Я дякую керівникам лікарень та організацій, які підтримують нашу ініціативу і допомагають забезпечити житомирян потрібними, а головне безкоштовними ліками. Разом ми дбаємо про здоров’я нашої громади, дозволяємо трохи зекономити коштів на придбанні ліків. Вже склалася тривала співпраця, партнерство. Вони звертаються до нас із заявками про необхідність певних ліків, а далі у роботу включається Фонд. Надсилаємо листи вітчизняним та іноземним благодійникам, які відгукуються. Приміром, раніше отримували допомогу з Німеччини, Нідерландів, Румунії безпосередньо від фармацевтичних компаній. Цього разу маємо вантаж від колег з Дніпра. Цей препарат доволі вартісний, вироблений в Індії, якість підтверджена сертифікатами», - наголошує благодійник.

Нині «Ензистал П» вже надійшов у ЦМЛ №1, ЦМЛ №2, Житомирську обласну клінічну лікарню ім.О.Ф.Гербачевського, Центр первинної медико-санітарної допомоги, госпіталь ветеранів війни, міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та благодійні фонди Житомира. Ліки поставлять на облік та почнуть видавати пацієнтам за призначенням уже найближчим часом.

Заступник головного лікаря обласної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Наталія Герасимчук відзначає, що з «Фондом родини Розенблат» співпрацюють вже кілька років. Без уваги не залишається жодна заявка, а якістю наданих ліків задоволені і медики, і пацієнти, адже не всі мають можливість їх придбати самостійно та в необхідній кількості.

«Препарат «Ензистал П» застосовується для пацієнтів із гастроентерологічними захворюваннями. Таких хворих у нас багато, оскільки в нас єдине в області гастроентерологічне відділення. Ці ліки будуть надані безкоштовно соціальним верствам населення - людям, які не мають особливої можливості самостійно купити. Така допомога, для нас, є доволі добрим підґрунтям для лікування. Зважаючи, що цінова політика ферментних препаратів досить висока, то це суттєво заощадить кошти пацієнтів», – підсумувала Наталія Герасимчук.

Нагадаємо, що раніше «Фонд родини Розенблат» передавав сезонні ліки проти кашлю та застуди, для укріплення імунітету, антитигельмінтні препарати, а також препарати для пацієнтів з травмами, антибіотики, протиінфекційні, ранозаживлюючі, протипухлинні, ін’єкційні засоби, «Natalis» для породіль загальною вартістю 22 млн 800 тис. грн.

 

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 129 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира