ЖИТОМИРЩИНА УВІЙШЛА В П’ЯТІРКУ КРАЩИХ РЕГІОНІВ ЗА ПОКАЗНИКОМ ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ ЩОДО СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

«Житомирська область істотно поліпшила свої показники і увійшла в п’ятірку кращих регіонів щодо виконання судових рішень зі стягнення аліментів»,

- про це заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко сказала під час засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів, перебуваючи разом з генеральним директором ДП «СЕТАМ» Віктором Вишньовим з одноденним робочим візитом у Житомирі.

І на підтвердження своїх слів навела цифри: завдяки двом пакетам законів «Чужих дітей не буває» з початку року державні виконавці області стягнули понад 244 млн грн аліментів. Лише протягом останнього місяця за результатами виконання такої категорії виконавчих проваджень сума стягнень збільшилася на 21,5%. Державні виконавці склали 1647 протоколів про вчинення злісними неплатниками аліментів адміністративного правопорушення на підставі статті 183-1 КУпАП, до суду внесено 641 подання про оголошення розшуку боржників.

«Ми працюємо не для статистики, а для реального відновлення порушених прав», - зазначила Світлана Глущенко.

Заступник Міністра юстиції заслухала учасників регіонального штабу - представників головних управлінь Національної поліції України та Пенсійного фонду України в області, Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про координацію зусиль з органами юстиції у справі ефективного виконання судових рішень на території області, дала доручення Управлінню державної виконавчої служби покращити показник щодо винесення постанов про накладення штрафів на суму заборгованості з аліментів.

В рамках робочого візиту до Житомира Світлана Глущенко та Віктор Вишньов спільно з керівництвом Головного територіального управління юстиції у Житомирській області взяли участь у церемонії безоплатної передачі на доброчинні потреби п’яти конфіскованих на митниці автомобілів, які не пройшли процедуру реалізації через електронні торги.

Чотири машини отримали Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, дитячий будинок-інтернат (Вінницька область) та два дитячих будинки сімейного типу (Волинська область). Ще один автомобіль перейшов у безоплатне користування 95-ої окремої десантно-штурмової бригади, що дислокується в Житомирі.

За словами Віктора Вишньова, процедура безоплатної передачі конфіскованого арештованого майна, яке не було реалізоване за три етапи електронних торгів, стала можливою з 2015 року.

Знайти перелік лотів, які пропонуються на безоплатну передачу майна, можна на сайті ДП «СЕТАМ» у розділі «Безоплатна передача». Отримати таке майно можуть суб’єкти, які мають на це право, лише за результатами позитивного розгляду їхніх заявок спеціальною комісією.

«Ми завдячуємо нашим захисникам за їхню самовідданість, мужність, жертовність, за ту справу, яку вони роблять щоденно, за те, що ми маємо мирне небо над головою. Тому максимально намагаємося допомогти українському війську, - сказала під час церемонії передачі автомобіля військовій частині Світлана Глущенко.

В обласному спеціалізованому будинку дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків, і де заступник Міністра юстиції побувала у цьому році вже вдруге, вручаючи керівництву документи на автомобіль, Світлана Глущенко побажала, щоб транспорт, такий конче необхідний сиротинцю, служив довго.

Отримали подарунок і державні виконавці. Двом відділам державної виконавчої служби, які продемонстрували кращі показники роботи, були вручені ключі від двох новеньких автомобілів, що допоможе їм бути більш мобільними у їхній професійній діяльності та ефективно виконувати судові рішення.

Світлана Міхальова

 


 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 171 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира