ЗАСНОВНИКІВ ФОНДУ РОДИНИРОЗЕНБЛАТ НАГОРОДИЛИ МЕДАЛЯМИ «ЗА БЛАГОДІЙНУДІЯЛЬНІСТЬ»

У Житомирі до Всесвітнього дня доброти під гаслом «Я дам вам нове серце» пройшов п’ятий ювілейний Великий бал благодійників.

«Метою акції, як завжди було: подякувати людям доброї волі за пророблену роботу протягом 2018 року, нагородити кращих благодійників країни, а також представників інших держав; надати допомогу тим, хто її найбільше потребує. Ми хочемо показати, що будь-хто може долучитися до доброї справи. Необов’язково мати гроші, щоб творити добро. Адже, посміхнутися - це теж гарна справа», - розповідає співорганізатор заходу, голова громадської організатори «Все робимо самі» Богдан Купчинський.

В рамках балу нагородили кращих благодійників, серед яких підприємці, меценати, депутати та громадські діячі.

Медалі «За благодійну діяльність» вручили засновникам Фонду родини Розенблат народному депутату України Бориславу Розенблат та Олені Розенблат.

Зі свого боку народний депутат вручив подяки благодійницямОлені Пашкевич, Олені Гончаренко, ЛюдмиліСвободі, НаталіїГоркуші.

«Я вдячний усімтим людям, якіготовіпідтримуватиближніх, допомагати хворим та дарувати надію малечі, які мріють бути здоровими та щасливими! Дякуюорганізаторам Балу завідзнакутавірю,що разом ми зробимо ще більше для добрих справ», - зауважує Борислав Розенблат.

За час свого існування, а це майже чотири роки, Фонд родини Розенблатрегулярно надає допомогу літнім та хворим людям, передає ліки для медичних закладів Житомирської області, встановлює дитячі майданчики, підтримує та організовує освітні та соціальні проекти, надає допомогу військовослужбовцям.

«До нашого Фонду щодня звертаються люди, у кожного з них своя історія і ми завжди вислуховуємо, шукаємо шляхи вирішення проблем. Для когось потрібна юридична допомога, для когось – фінансова, а комусь ми передаємо гуманітарну допомогу. Часто, це вкрай необхідні речі, наприклад, інвалідні візки, протипролежневі матраци, ролятори,ліки і тд. Я щиро рада, що з кожним роком благодійників стає більше і Великий бал благодійників цьому підтвердження», - підсумувала голова Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат.

Нагадаємо, що Фонд родини Розенблат, це неприбуткова організація, яка не збирає пожертви, а фінансується виключно за кошти членів родини Розенблат.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 140 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира