ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПОТУРБУВАВСЯ ПРО ПРИДБАННЯ ДЛЯ МИРОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ СУЧАСНОЇ ШВИДКОЇ

Ключі від неї народний депутат вручив старшому водію Миропільського пункту екстреної медичної допомоги Анатолію Орищуку, повідомляє "Твій Романів".

Минулої суботи у Миропільській ОТГ відбулася небуденна подія. За день до Новоріччя, як мовиться під ялинку, об’єднана територіальна громада отримала подарунок – автомобіль швидкої медичної допомоги. Причому, сучасно укомплектований, є дефібрилятор та інше необхідне для надання якісної невідкладної допомоги обладнання.

Слова вдячності за новеньку швидку люди говорили почесному жителю селища, народному депутату України Віктору Развадовському, який того дня був у Мирополі з робочим візитом. Адже саме він, зважаючи на численні прохання мешканців ОТГ, обіцяв землякам допомогти у придбанні сучасної швидкої допомоги. І слова свого дотримав. Звернувшись до Кабінету міністрів, добився, щоб з державного бюджету було виділено на її придбання 1 мільйон 700 тисяч гривень. Віктор Развадовський сам починав трудову біографію водієм швидкої допомоги, тож добре знає, що завдяки такому медтранспорту вдасться врятувати не одне людське життя.

Нова спецтехніка обслуговуватиме мешканців селища над Случчю, Дертки, Колодяжного, Малої Козари, Пилипо-Кошари та Олександрівки, що входять до складу територіальної громади, а ще – Печанівки, Гордіївки, Вільхи, Малої Токарівки, Ольшанки. Загалом до десяти тисяч чоловік.

Того дня Віктор Развадовський побував також у Миропільському терцентрі, Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. (зокрема у оновленій після пожежі їдальні, до відбудови якої долучався), а ще зустрівся з керівництвом та особовим складом 10 ТВУЗ.

 

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 208 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира