«ВИКЛАДАЧІ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ГІДНІ ЗАРПЛАТИ», - НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ БОРИСЛАВ РОЗЕНБЛАТ

З 1 січня 2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%.

Відповідну постанову прийняли на засіданні Кабінету Міністрів України. Відстоюючи інтереси житомирян, народний депутат України Борислав Розенблат звертався до прем'єр-міністра України та міністра освіти і науки, аби на державному рівні врегулювати питання підвищення заробітної плати цієї категорії працівників.
"Я часто зустрічаюся з викладачами університетів, вихователями в дитячих садочках, вчителями в школах, і всі вони постійно говорять про низький рівень оплати праці. Але якщо останнім недавно дещо підвищили зарплату, то дві інші категорії продовжують отримувати копійки.
Вважаю, що не можуть сьогодні педагоги з вищою освітою одержувати заробітну плату на рівні технічних працівників. Тому неодноразово надсилав звернення до міністрів, щоб врегулювати це питання. Викладачі мають розвиватися і передавати свій досвід та знання, а не шукати заробітку за кордоном чи де-інде", - говорить Борислав Розенблат.
Зарплати інших педагогічних працівників, як і решти бюджетників, у 2019 році зростуть на 9%.
Нагадаємо, що народний депутат Борислав Розенблат постійно опікується проблемами житомирян та всіляко сприяє їх розв’язанню.
Понад чотири роки в центрі Житомира за адресою: майдан С. П. Корольова, 3/14 діє громадська приймальня народного депутата, де всі охочі можуть отримати абсолютно безкоштовно відповідні юридичні консультації.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 126 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира