«ВИ ВАРТІ НАЙКРАЩОГО»

Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових

Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з дружинами загиблих на Сході України військових. Зустріч відбулася 7 березня у громадській приймальні народного депутата.

"Щороку на початку березня зустрічаюся з дружинами загиблих бійців, аби привітати зі святом весни. Чотири роки поспіль для нас ці зустрічі - чергова нагода обговорити важливі питання, поділитися проблемами. Чоловіки цих жінок віддали своє життя за наше майбутнє, і сьогодні перед нами стоїть завдання підтримати їхні родини, забезпечити гідне життя. Ці жінки варті найкращого. Здоров'я, гармонії та миру вам!" - наголосив народний депутат України Борислав Розенблат.
Під час зустрічі говорили про субсидії, пільги та інші нагальні питання.
"Можете розраховувати на мою підтримку. Зараз є два важливі питання - пенсії та оздоровлення родичів загиблих бійців. Я не кажу, що вирішу це самостійно, але, об'єднавшись разом зі своїми колегами-депутатами, ми маємо впоратися з цим завданням. На війні гинуть бійці з усієї України, тому ці питання стосуються не лише Житомира. Потрібно комплексно підходити до проблеми", - відзначає Борислав Розенблат.
Вдова бійця 95-ї бригади розповіла, що вже не вперше приходить на традиційну зустріч з Бориславом Розенблатом.
"Мені дуже приємно, що нас, дружин загиблих воїнів, запрошують кожної весни поговорити з народним депутатом. Тут нас завжди вислухають, підтримають та допоможуть. Помічники народного депутата з усмішкою зустрінуть та посприяють у розв'язанні проблем, - говорить Марина Книш, яка нині фельдшером служить у 95-й бригаді. - Я пишаюся своєю роботою, вважаю, що виконую те, що не встиг мій чоловік", - ділиться жінка.
Під час зустрічі народний депутат Борислав Розенблат привітав жінок з прийдешнім святом весни та передав подарунки.

Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 125 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира