ПОБАЖАННЯМИ ДОБРА, КВІТАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ ПРИВІТАВ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ, КРАСИ І ЛЮБОВІ ЗЕМЛЯЧОК ПОЛІСЯНОК ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

З 1977 року, відповідно до рішення Організації Об'єднаних Націй

8 березня світ відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Не лише у цей день, а повсякчас чи не єдиним надійним партнером для представниць прекрасної половини людства на Житомирщині впродовж десятків років залишається їхній народний депутат України від 67-го Чуднівського одномандатного виборчого округу.
Не став винятком і поточний рік. Разом з посильною допомогою у вирішенні піднятих у зверненнях проблемних питань Віктор Развадовський з вітаннями та побажаннями добра від щирого серця, сповненого поваги та вдячності, подарував своїм землячкам полісянкам до свята ВЕСНИ, КРАСИ і ЛЮБОВІ червоні, рожеві та білі запашні троянди.
"Дорогі жінки! Одвіку світ складає вам шану. Адже жінка - це краса і мудрість, радість і надія, це безмежна жертовна любов. Від жінки-матері бере першопочаток життєва сила нашого народу, яка виколисує майбутнє Української держави, виступаючи берегинею роду людського та злагоди на рідній землі. Тож зичу щасливої долі кожній з вас! Хай березневі дощі змиють неспокій і всі негаразди, а весна квітне не лише надворі, а й у ваших серцях, наповнюючи їх коханням! Хай обдаровує здоров'ям і достатком Господь ваші родини! Радості вам від життя, здійснення мрій та надійного чоловічого плеча поряд!" - щиросердно побажав чарівним землячкам Віктор Развадовський.
А святковий настрій у ці дні їм подарували найкращі представники вокального, хореографічного та віртуозного мистецтва гри на музичних інструментах Житомирщини.

Надія СЕРДЕНЬКО

 


Баннер
Баннер

Лента новостей

сейчас на сайте

Сейчас 165 гостей онлайн

Газета "Эхо" © 1989-2018. При любом использовании материалов сайта ссылка (для интернет-изданий - гиперссылка) на на http://www.exo.net.ua обязательна
новости житомира